Podkategoria: Medycyna

Sortuj po:

Logopeda Białołęka

Logopeda Białołęka »

Dodano - 28.08.2021

Skacząca Żabka to miejsce zaprojektowane z myślą o dzieciach, aby mogły prawidłowo się rozwijać, bawić i uczyć. Skacząca Żabka to miejsce, w którym na przestrzeni indywidualnych terapii z dziećmi pokazujemy, czym jest integracja sensoryczna oraz na co pożądane byłoby zwracać uwagę na przestrzeni codziennej obserwacji zachowań dzieci. Uczy... zobacz szczegóły wpisu »

Akcesoria do elektrostymulacji

Akcesoria do elektrostymulacj »

Dodano - 02.09.2021

Fizjoterapia w domu? Poznaj akcesoria do elektrostymulacji od firmy ecoNova! Różnego typu elektrostymulacja to bezpieczne i proste rozwiązanie, z którego możesz korzystać w warunkach domowych. Fachowe elektrostymulatory jakością nie ustępują urządzeniom spotykanym w gabinetach rehabilitacyjnych. Elektrostymulatory za pomocą fal dźwiękowyc... zobacz szczegóły wpisu »

Usg świętochłowice

Usg świętochłowice »

Dodano - 22.09.2021

VITA-MED jako przychodnia lekarska w Świętochłowicach istnieje od 14 lat. Przez cały} ten okres służymy naszym pacjentom wieloletnim doświadczeniem. Nasi lekarze realizują szczegółową diagnostykę a oprócz tego kompleksowe medycyna w jednym miejscu. Wprowadziliśmy wizyty online, wychodząc naprzeciw wymaganiom pacjentów. Ogromną popularnośc... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · · następna strona »

Medycyna - nowa strona:

Adres: