Kategoria: Zdrowie Uroda

Zdrowie Uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Usg świętochłowice

Usg świętochłowice »

Dodano - 22.09.2021

VITA-MED jako przychodnia lekarska w Świętochłowicach istnieje od 14 lat. Przez cały} ten okres służymy naszym pacjentom wieloletnim doświadczeniem. Nasi lekarze realizują szczegółową diagnostykę a oprócz tego kompleksowe medycyna w jednym miejscu. Wprowadziliśmy wizyty online, wychodząc naprzeciw wymaganiom pacjentów. Ogromną popularnośc... zobacz szczegóły wpisu »

Łojotokowe zapalenie głowy Bydgoszcz

Łojotokowe zapalenie głowy By »

Dodano - 05.09.2021

Instytut Cosmedic znajduje się w Bydgoszczy. Wychodzi naprzeciw potrzebom osób zainteresowanych profesjonalną diagnostyką i leczeniem problemów związanych z włosami czy też skórą głowy, ale lecz i. Proponuje także spory wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Jako kolektyw doświadczonych specjalistek zapewnia indy... zobacz szczegóły wpisu »

Akcesoria do elektrostymulacji

Akcesoria do elektrostymulacj »

Dodano - 02.09.2021

Fizjoterapia w domu? Poznaj akcesoria do elektrostymulacji od firmy ecoNova! Różnego typu elektrostymulacja to bezpieczne i proste rozwiązanie, z którego możesz korzystać w warunkach domowych. Fachowe elektrostymulatory jakością nie ustępują urządzeniom spotykanym w gabinetach rehabilitacyjnych. Elektrostymulatory za pomocą fal dźwiękowyc... zobacz szczegóły wpisu »

Logopeda Białołęka

Logopeda Białołęka »

Dodano - 28.08.2021

Skacząca Żabka to miejsce zaprojektowane z myślą o dzieciach, aby mogły prawidłowo się rozwijać, bawić i uczyć. Skacząca Żabka to miejsce, w którym na przestrzeni indywidualnych terapii z dziećmi pokazujemy, czym jest integracja sensoryczna oraz na co pożądane byłoby zwracać uwagę na przestrzeni codziennej obserwacji zachowań dzieci. Uczy... zobacz szczegóły wpisu »

Terapia Vojty Bydgoszcz

Terapia Vojty Bydgoszcz »

Dodano - 25.08.2021

Namawiamy ciepło do zapoznania się z ofertą naszego centrum rehabilitacji. Nasza oferta kierowana jest do pacjentów, którzy chcą sobie lub swoim dzieciom poprawić komfort życia. Pomagamy zarówno osobom, które doznały kontuzji w wyniku sportu lub innej aktywności fizycznej jak oraz osobom cierpiącym z racji schorzeń neurlogicznych. Zdajemy... zobacz szczegóły wpisu »

Zdrowie Uroda - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: