Strony związane z hasłem 'opony zimowe':

Sortuj po:

Aktualności motoryzacyjne - wulkanista.pl

Aktualności motoryzacyjne - w »

Dodano - 15.12.2016

Obiektywny ranking opon - to coś, o czym polscy kierowcy marzyli od dawna. Zakup nowego kompletu ogumienia do samochodu zawsze wiąże się z wieloma dylematami, ale portal Wulkanista.pl pomoże dokonać najlepszego wyboru. Zespół specjalistów od oponiarstwa postanowił stworzyć stronę, na której zamieszcza aktualne testy i porównania opon, oce... zobacz szczegóły wpisu »

Opony letnie

Opony letnie »

Dodano - 11.05.2011

Wielu z nas porusza się samochodem. Opony właściwe do pory roku to bezwzględna potrzeba. Z tego powodu istnieje ten internetowy salon opon nazywający się - ORZEŁ S.A..ORZEŁ S.A. oferuje swoim klientom najwyższej jakości opony. W ofercie sprzedaje produkty takich firm, jak:- Hankook,- Goodyear,- Michelin.W witrynie ukazane są też artykuły ... zobacz szczegóły wpisu »

Opony Łódź

Opony Łódź »

Dodano - 14.07.2013

Wraz z pierwszym śniegiem dwie grupy ludzi są bardzo zaskoczone: Służby odśnieżania oraz kierowcy. Służby odśnieżania szukają na gwałt piasku i soli a mechanicy próbują uruchomić zardzewiałe pługi i piaskarki. Kierowcy z kolei ustawiają się w długie kolejki w serwisach oponiarskich. Żeby wymienić opony z letnich na zimowe. Rozwiązanie dru... zobacz szczegóły wpisu »