Yachtaman-Sklep z osprzętem żeglarskim.

  • Tytuł: Yachtaman-Sklep z osprzętem żeglarskim.
  • URL: https://osprzetzeglarski.pl
  • Kliknięć: 0
  • Wyświetleń: 18
  • Data dodania: 01 06 2022
  • Słowa kluczowe:
    Sklep żeglarski, liny żeglarskie, windy kotwiczne, wyciągarki kotwiczne, farby jachtowe, chemia jachtowa, kamizelki ratunkowe, kamizelki pneumatyczne, wiosła, tratwy ratunkowe, kabestany, silniki zaburtowe, osprzęt żeglarski, odbijacze, kotwice, elektronika morska, elektronika jachtowa, łańcuchy kotwiczne, lornetki, zawiasy nierdzewne, śruby nierdzewne, lampy jachtowe, knagi, Kotwice, pagaje, farby epoksydowe,
  • Kategorie:
Oceń wpis!

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Biało Błocki obiekt handlowy zajmujący się obsługą żeglarzy Yachtaman ma w stacjonarnej ofercie hurtowej oraz detalicznej osprzęt żeglarski premium dla żeglarzy, motorowodniaków, wędkarzy z miejsc w Polsce głównie z Katowic, Warszawy, Poznania, Bydgoszczy, Wrocławia, Torunia, Łodzi, Gdyni, Lublina, Gdańska, Sopotu, Ostródy, Olsztyn oraz Szczecina. Sklep żeglarski Yachtaman oferuje w sprzedaży żeglarzom osprzęt ratowniczy głównie naboje, linki bezpieczeństw, koła ratunkowe, pasy bezpieczeństwa, kamizelki dla psów, pirotechnika, zwalniacze pasy ratunkowe, tratwy ratunkowe, pneumatyczne kamizelki ratunkowe, rzutki ratunkowe, kamizelki asekuracyjne. W dużym asortymencie sklepu żeglarskiego Yachtaman Kamizelek ratunkowych oferowane są żeglarzom kamizelki pneumatyczne, kamizelki asekuracyjne, kamizelki ratunkowe (Spinlock). W Sklepie Yachtaman zachęca klientów aby zakupić: przewody paliwowe, pompy paliwa gruszki do paliwa, zbiorniki paliwa, pokrowce na silniki, węże do paliwa, oleje do spodzin. Sklep żeglarski dla żeglarzy Yachtaman ma w ofercie w internetowej sprzedaży pod adresem https://osprzetzeglarski. pl/ pamiątki żeglarskie oraz prezenty dla zainteresowanych. Zainteresowani klienci sklepu Yachtaman są to wędkarze, żeglarze pływający na morzu, jeziorach, rzekach. Zalecamy zakup stacjonarnie osprzętu żeglarskiego w sklepie Yachtaman: windy kotwiczne, oleje do silników zaburtowych, wirniki do wody, silniki elektryczne, snapszekle, łańcuchy do kotwic, kotwice, wyciągarki kotwiczne, ściągacze do lin krętliki, końcówki do lin stalowych także zawiasy nierdzewne. Polecamy zakupy w Yachtaman osprzętu żeglarskiego w sklepie z osprzętem żeglarskim Yachtaman. Sklep żeglarski z Białych Błot zaopatrzy w osprzęt żeglarski wędkarzy, sklep z osprzętem żeglarskim Yachtaman. Yachtaman sklep żeglarski z firmami związanymi z żeglugą współpracuje: Holt, Lofrans, Lewmar, Selden, Rocna, Le Tonkinois, Thetford, Stronger, Oliva, Profurl, Harken, Lalizas, Furlex, Owatrol oraz Spinlock.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Czarter Jachtów

Czarter Jachtów »

Dodano - 14.05.2011

Nie należy nikogo przekonywać, że na Mazurach można wypocząć. Należy pamiętać jednakże, by odpoczynek nie był jedynie plażowaniem. Czynne spędzanie posiadanego czasu w trakcie wakacji owocuje dobrym nastrojem do końca roku. Jedną z popularnych metod wyróżnianych aktywnego spędzania czasu jest pływanie łodzią żaglową. Ponieważ na zakupieni... zobacz szczegóły wpisu »

Obóz żeglarski

Obóz żeglarski »

Dodano - 26.05.2011

Jesteś zainteresowany propozycją na kurs żeglarski? Nietrudno zauważyć, że firm organizujących obozy żeglarskie jest w rzeczywistości mnóstwo. Jeśli chciałbyś, aby wyłoniony przez Ciebie obóz żeglarski był optymalny, koniecznie wejdź na stronę patent-zeglarski.pl. Wybierając tę firmę musisz wiedzieć, że będziesz pod okiem ludzi kompetentn... zobacz szczegóły wpisu »

Czarter jachtów nie wymaga dużych umiejętności

Czarter jachtów nie wymaga du »

Dodano - 13.06.2011

Wiking, czarter jachtów Mazury - wypożyczalnia i atrakcyjny czarter Jachtów na Mazurach. Do dyspozycji żeglarzy nowe jachty - sprawdz jakie mamy aktualnie promocje i skorzystaj z gorących ofert. Twister 800 - jacht o sportowym temperamenciem, Antila 24 - Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę. Bardzo popularny i funkcjonalny ... zobacz szczegóły wpisu »

Spływy kajakowe

Spływy kajakowe »

Dodano - 03.05.2012

Zapraszamy na spływy kajakowe. Turystyka kajakowa łączy w sobie walory krajoznawcze, bliski kontakt z przyrodą i elementy czynnego sportu. Dla większości najważniejsza jednak nie jest sportowa rywalizacja, a celem jest przyjemny, aktywny wypoczynek na wodzie. Dla wodniaka nie ma nic przyjemniejszego niż zwodowanie kajaku i spędzenie dnia ... zobacz szczegóły wpisu »

Sailing - czarter jachtu nad Zalewem Solińskim, Polańczyk

Sailing - czarter jachtu nad »

Dodano - 22.04.2013

Firma Sailing udostępnia do czarteru nad Zalewie Solińskim swoje jachty ANTILA z całkowitym wyposażeniem. Jeżeli chcesz spędzić przyjemnie czas wBieszczadach - to jesteśmy do Państwa dyspozycji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo piękne jachty typu* Antila 24.--Rok budowy 2010* Antila 24.--Rok budowy 2011* Antila 24.--Rok budowy 2012* A... zobacz szczegóły wpisu »

Czarter jachtów motorowych mazury

Czarter jachtów motorowych ma »

Dodano - 04.04.2013

Oferujemy Państwu czarter jachtów na Mazurach różnej klasy. Czarter jachtu Phila 880 i spędź jedne z najcudowniejszych wakacji w swoim życiu. Podróż bez pośpiechu, w luksusowych warunkach, gdzie w trakcie rejsu czas upływa cudownie. Ten luksusowy jacht to Twoja szansa na niezapomniane przeżycia i przygodę jedyną w swoim rodzaju. Jachty są... zobacz szczegóły wpisu »

Karaiby

Karaiby »

Dodano - 16.09.2013

Strona mojekaraiby.eu to serwis - pełnej i kompletnej wiedzy o tej okolicy, której nie znajdziesz w klasycznych przewodnikach.Userzy oprócz ogólnych ciekawostek dotyczących historii kraju, polityki, kuchni, sławnych ludzi czy kultury i sztuki dowiedzą się również z łatwością o sposobach zamieszkania w wybranych partiach tego okolicy.Za po... zobacz szczegóły wpisu »

Imprezy na jachtach Sardynia

Imprezy na jachtach Sardynia »

Dodano - 24.02.2014

Żeglowanie.net to marka należąca do przedsiębiorstwa „Tortuga Sailing”, której posiadaczem jest kapitan Adam Krupa. Od 2000 roku zajmuje się On organizacją rejsów morskich, czarterami oraz szkoleniami żeglarskimi. Adam Krupa pływa od 1992 roku. Wówczas zaczął pływać po Mazurach. W roku 1997 zorganizował swoją pierwszą podróż. Kolejnym czł... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum Nautica - czartej jachtów i motorówek mazury

Centrum Nautica - czartej jac »

Dodano - 09.06.2021

Centrum Nautica z Rydzewa na Mazurach funkcjonuje na rynku czarteru łodzi od 2003 roku. Natomiast od 2016r jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Bayliner na Polskę. Świadczymy usługi czarteru jak również sprzedaży nowych oraz używanych łodzi motorowych, w tym jachtów i motorówek. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz kompleksowe przeszkolenie... zobacz szczegóły wpisu »