Podkategoria: Nurkowanie

Sortuj po:

Sprzęt pływacki

Sprzęt pływacki »

Dodano - 28.05.2013

Każdy kto kocha wodę i pływanie i nierzadko odwiedza basen, rozumie jak wielce ważne jest właściwe dopasowanie sprzętu. Nie zawsze ważny jest bardzo drogi i zawodowy osprzęt, ale bardzo często najistotniejsze są zasadnicze rzeczy, np odpowiedniej jakości kąpielówki solidne okulary pływackie, czy właściwie dopasowany strój kąpielowy. Pływa... zobacz szczegóły wpisu »

Nurkowanie

Nurkowanie »

Dodano - 11.03.2011

Serwis poświęcony jest firmie Kokomoko, która proponuje wyjazdy dla płetwonurków oraz kursy nurkowania zapewniając przy tym o bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. W witrynie można dowiedzieć się o wszystkich aktualnościach dotyczących firmy oraz można zapoznać się z terminarzem wyjazdów i szkoleń znajdujących się w ofercie. Nauka nurkowan... zobacz szczegóły wpisu »

Basen cena

Basen cena »

Dodano - 26.10.2013

Starpool zajmuje się produkcją basenów ogrodowych. Produkujemy je z żywicy poliestrowej pokrytej twardą powłoką zabezpieczającą z żelkoty. Jest to wytrzymały materiał pierwszorzędnej jakości, bezpieczny dla ludzi. Budowę basenów przeprowadzamy w naszych obszernych i nowoczesnych zakładach. Oprócz tego oferujemy zadaszenie basenów różnego ... zobacz szczegóły wpisu »

Nurkowanie sklep i kursy w Warszawie

Nurkowanie sklep i kursy w Wa »

Dodano - 07.04.2012

Jeżeli myślisz o nurkowaniu to wybierz Centrum Nurkowe Underwater.pl z Warszawy, które oferuje kursy nurkowania PADI. To szkoła nurkowania, która działa od 1998 roku. W tym Centrum Nurkowym szkoli regularnie 7-miu Instruktorów z bardzo dużym doświadczeniem nurkowym. Firma Underwater.pl przeprowadza również ciekawe i niezwykłe wyjazdy nurk... zobacz szczegóły wpisu »

Nurkowanie w Chorwacji z dive.travel.pl

Nurkowanie w Chorwacji z dive »

Dodano - 12.03.2014

Jeżeli nurkowanie stanowi Twoją pasję i planujesz w nieodległej przyszłości wyjazd połączony z realizowaniem swej pasji, zapoznaj się z propozycjami udostępnionymi na poniższej witrynie internetowej. Znajdziesz tu całą masę konkurencyjnych propozycji wyjazdów do szczególnie malowniczych zakątków na ziemi np. nurkowanie w Australii. Oferta... zobacz szczegóły wpisu »

Rejsy wycieczkowe Łeba - organizacja

Rejsy wycieczkowe Łeba - orga »

Dodano - 22.11.2018

Niewątpliwie rejsy kutrem dla wielu osób wydają się pomysłem, który wymaga nie tylko długofalowych przygotowań, lecz także dużej ilości pieniędzy. Może się okazać, że taki rejs jest niezwykle łatwy do zorganizowania a oprócz tego opłacenia. Wystarczy tylko znaleźć dobrą ofertę - na przykład taką, jaką ma do zaproponowania załoga kufra ALV... zobacz szczegóły wpisu »

Nurkowanie - nowa strona:

Adres: