Podkategoria: Dyscypliny sportowe

Sortuj po:

Kursy nurkowania

Kursy nurkowania »

Dodano - 02.04.2011

Nurkowanie to świetna sprawa! Jeśli dotąd nie miałeś okazji ponurkować, koniecznie zajdź do dobrej szkoły nurkowania. Znam świetną ofertę, dostępna jest na stronie internetowej 2deep.pl.To świetne kursy nurkowania, polecam wszystkim naprawdę gorąco. To też szkoła nurkowania w Egipcie!Myślę, że nie ma co tutaj dużo pisać, zobacz koniecznie... zobacz szczegóły wpisu »

Livescore

Livescore »

Dodano - 15.05.2013

Przedstawiona na łamach tekstu witryna niewątpliwie okaże się idealnym adresem sieciowym dla grona osób, które przejawiają zainteresowanie monitorowaniem świeżych wyników sportowych spotkań. Ukazującym ten fakt przykładem mogą być meczowe wyniki w krajowej lidze piłki nożnej. Dużą zaletą prezentowanego serwisu są wyniki na żywo, aktualizo... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy Kitesurfingu W Juracie, Jastarni, Helu

Kursy Kitesurfingu W Juracie, »

Dodano - 24.06.2014

Witamy w szkole kitesurfingowej Surf Bonjo! Podoba Ci się kitesurfing Planujesz spędzić wolny czas w Juracie Zadzwoń 666-666-179Kursy Kitesurfing Jurata Kitesurfing Jastarnia Kitesurfing Hel Zaprasza !Szkoła kitesurfingu oferuje:Poziom I - zawiera podstawowy pakiet szkoleń, bezpieczeństwo, obsługa latawca, wejście do wody z dużym latawcem... zobacz szczegóły wpisu »

Dyscypliny sportowe - nowa strona:

Adres: