Kategoria: Sport Turystyka

Sport Turystyka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Karate dla dzieci Warszawa

Karate dla dzieci Warszawa »

Dodano - 20.09.2021

Jeżeli kochasz sport oraz fascynuje Cię kultura wschodnia to nie można, żebyś nie spróbował karate. Ta stworzona przez mieszkańców Okinawy sztuka walki łączy w sobie sztukę, finezję, kondycję i również kontrolowaną agresję. Od czasów „Wejścia Smoka”, gdzie Bruce Lee rozkochał w karate tysiące osób w naszym kraju, ranga tego sportu niesamo... zobacz szczegóły wpisu »

Projekt siłowni

Projekt siłowni »

Dodano - 05.09.2021

Chcesz być wyposażonym sprzęt na siłownię, który będzie wytrwały, wykwalifikowany i również praktyczny? Na naszej stronie mastersport znajdziesz właśnie takie maszyny do ćwiczeń. Dzięki naszemu sprzętowi twoje wyposażenie siłowni będzie idealnie dostosowane do potrzeb klientów. Pomożemy ci także w realizacji pomysłu na twoją siłownię. Dor... zobacz szczegóły wpisu »

Park przygody | Zakopane park linowy

Park przygody | Zakopane park »

Dodano - 02.08.2021

Park Przygody, znajdujący się w mieście Zakopane, to idealne miejsce na czynne spędzenie czasu wolnego. Park linowy i wiele innych propozycji dopasowanych do różnorodnych grup wiekowych. Poznaj Zakopane (Gubałówka) od zabawniejszej strony! Zapraszamy indywidualnych turystów, wycieczki szkolne i grupy integracyjne. Zakopane to wspaniały kr... zobacz szczegóły wpisu »

Nocleg

Nocleg »

Dodano - 14.07.2021

Szklarska Poręba to miasto do którego entuzjastycznie przybywają turyści, zarówno w celach wypoczynkowych, jak a oprócz tego biznesowych. Hotel Willa Józefina, zlokalizowany przy wyjeździe z miasta, oferuje znaczny wybór miejsc noclegowych, lecz lecz również. Dysponuje także salami konferencyjno-szkoleniowymi. Organizuje urodziny, przyjęc... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum Nautica - czartej jachtów i motorówek mazury

Centrum Nautica - czartej jac »

Dodano - 09.06.2021

Centrum Nautica z Rydzewa na Mazurach funkcjonuje na rynku czarteru łodzi od 2003 roku. Natomiast od 2016r jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Bayliner na Polskę. Świadczymy usługi czarteru jak również sprzedaży nowych oraz używanych łodzi motorowych, w tym jachtów i motorówek. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz kompleksowe przeszkolenie... zobacz szczegóły wpisu »

Sport Turystyka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: