W$p1erajmy hosp1cja blog

Oceń wpis!

Ocena: 2.5/10 (42 głosów)

Stowarzyszenia stawiają na celowniku pomoc potrzebującym. bardzo szeroka dziedzina obejmuje tego typu działania. Są to na przykład pomoc rodzinom terapeutyczna i profilaktyczna, wspieranie ludzi uzależnionych, prowadzenie domów pomocy społecznej, gdzie osoby niepełnosprawne mogą normalnie spotykać się z dotkniętymi podobnymi chorobami ludźmi, uczyć się zawodu. jednym słowem pomagać normalnie funkcjonować. w$p1erajmy hosp1cja blog jest stroną wspierającą ideę przekazywania 1% dla hospicjów i kierująca na drogę pomocy innym.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Justin bieber

Justin bieber »

Dodano - 01.04.2011

Justin Bieber to nie wątpliwie w ostatnim czasie jeden z najbardziej znanych piosenkarzy. Własną sławę zapoczątkował umieszczając swoje filmy na znanym portalu youtube, tym samym zdobył nowych fanów a nim samym zainteresował się znany wytwórca muzyczny. Na mojej witrynie www znajdziesz najnowsze dane z życia Justina, bieżące zdjęcia oraz ... zobacz szczegóły wpisu »

Drzwi bezprzylgowe

Drzwi bezprzylgowe »

Dodano - 15.04.2011

Firma Fagos Sp. z o.o. powstała w Szczecinie.Założycielką i prezesem Zarządu Korporacji jest obywatelka Ukrainy Pani Zhanna Palacz.Drzwi bezprzylgowe to innowacyjna wśród drzwi wewnętrznych technologia stanowiąca powrót do klasycznego wzornictwa. W drzwiach bezprzylgowych skrzydło tworzy jednolitą płaszczyznę i jest w pełni zlicowane z oś... zobacz szczegóły wpisu »

Seat Leon - Blog informacyjny

Seat Leon - Blog informacyjny »

Dodano - 21.05.2011

SeatLeon.pl jest to blog motoryzacyjno - informacyjny o najszybszym modelu Seata, czyli Leonie. Tematyka serwisu jest bardzo zróżnicowana, startując od prezentacji oraz analizy danych technicznych i osiągów, poprzez przedstawienie zrealizowanych testów całego pojazdu jak i jego poszczególnych elementów. Niecierpliwi czytelnicy znajdą wiel... zobacz szczegóły wpisu »

Blog antysystemowy Jarka Kefira

Blog antysystemowy Jarka Kefi »

Dodano - 28.09.2011

Z przyjemnością zachęcam wszystkich Państwa do odwiedzenia mojego skromnego bloga. Znajdą tam Państwo wiele publikacji mojego autorstwa, między innymi na tematy takie jak: szkodliwe szczepionki, Fukushima 2011, Smoleńsk 2010 i wiele innych. Co jakiś czas również pisze opowiadania, czy interesujące? oceń sam, tematyka ich jest obszerna i t... zobacz szczegóły wpisu »

Leszek Czarnecki Blog

Leszek Czarnecki Blog »

Dodano - 23.12.2011

Leszek Czarmnecki to postać szeroko opisywana, która znana jest jako jeden z najbogatszych ludzi na świecie. Na liście najbogatszych Polaków zajmuje zaszczytne trzecie miejsce. Do tak dużego majątku doszedł właściwie sam, działając na wielu polach, rozwijając wiele firm i osiągając właściwie na każdym polu sukces. Kilka firm, które założy... zobacz szczegóły wpisu »

Blog moda

Blog moda »

Dodano - 23.12.2012

blog o modzie meri wild prezentuje stylizacje i sposób ubierania się zgodnie z obowiązującymi trendami przełamanymi sposobem na indywidualność i bycie atrakcyjnym i dobrze ubranym. Stylizacje Meri Wild doceniane są na całym świecie. Możecie na blogu oglądać także relacje z pokazów przygotowane przez Meri wraz z jej fotografem Jeyem Dzięki... zobacz szczegóły wpisu »

Kosze na śmieci Brabantia - akcesoria do wyposażenia domu oraz biura.

Kosze na śmieci Brabantia - a »

Dodano - 19.07.2013

Brabantia to firma która specjalizuje się w produkcji koszy na śmieci jak, również w produkcji akcesoriów do przechowywania żywności. Firma ta to zdecydowany lider na rynku, w swojej bogatej ofercie posiada wiele praktycznych przedmiotów. Do produkcji koszy używa głównie stali, a także wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Zaletą tych poje... zobacz szczegóły wpisu »

O fałszywych oskarżeniach

O fałszywych oskarżeniach »

Dodano - 14.06.2014

Czy wiesz, że w dzisiejszych czasach coraz więcej osób jest fałszywie oskarżanych lub posądzanych o popełnienie jakiegoś przestępstwa? Zajrzyj na naszą stronę, a będziesz mógł (mogła) się przekonać, że lista skrzywdzonych przez niesłuszne oskarżenia ciągle się wydłuża. Prawo do dobrego imienia jest dzisiaj często pogwałcane, dlatego warto... zobacz szczegóły wpisu »

Platforma Rabatem.pl

Platforma Rabatem.pl »

Dodano - 21.10.2021

Rabaatem. pl to platforma rabatowa, na której znajdziesz tysiące kodów rabatowych jak i zniżek do tysiąca sklepów internetowych. Chcesz dokonać zakupów oryginalnych produktów w niskich cenach? Zajrzyj na stronę Rabtaem. pl, gdzie znajdziesz wiele ciekawych zniżek do sklepów internetowych. Oferujemy zniżki nawet do 80% w poszczególnych skl... zobacz szczegóły wpisu »