Podkategoria: Organizacje

Sortuj po:

W$p1erajmy hosp1cja blog

W$p1erajmy hosp1cja blog »

Dodano - 23.06.2013

Stowarzyszenia stawiają na celowniku pomoc potrzebującym. bardzo szeroka dziedzina obejmuje tego typu działania. Są to na przykład pomoc rodzinom terapeutyczna i profilaktyczna, wspieranie ludzi uzależnionych, prowadzenie domów pomocy społecznej, gdzie osoby niepełnosprawne mogą normalnie spotykać się z dotkniętymi podobnymi chorobami lud... zobacz szczegóły wpisu »

Fundacja Kazimierza Warszawa

Fundacja Kazimierza Warszawa »

Dodano - 10.11.2012

Fundację Św. Kazimierza Królewicza założono w 2006 r. przez osoby pragnące służyć Polsce i Bogu poprzez służbę społeczną. Pięć lat po założeniu Fundacji zmienił się zarząd. Nowe władze Fundacji kontynuują politykę wprowadzania w życie swoich celów statutowych, i podejmują następne wyzwania. Będziemy upowszechniać tradycyjną kulturę, reali... zobacz szczegóły wpisu »

Rząd

Rząd »

Dodano - 27.04.2011

Osoby pragnące zaczerpnąć pewnych informacji dotyczących działalności Platformy Obywatelskiej, serdecznie zapraszamy do odwiedzania oficjalnego serwisu partii - witryny Platforma.org. W obrębie strony znajdują się niezbędne informacje na temat ugrupowania i polityków, działających w rządzie. Ważne miejsce w serwisie zajmuje notka zawieraj... zobacz szczegóły wpisu »

Dawca szpiku

Dawca szpiku »

Dodano - 30.05.2011

Podaruj życie jest Fundacją zajmującą się organizowaniem przyczepów szpiku kostnego dla chorych dzieci oraz osób dorosłych. Jest to jedna z największych i najlepiej prosperujących Fundacji w Polsce poświęconych problemowi białaczki. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a co za tym idzie ogromnym wsparciem na całym świecie. Fundacja Urszu... zobacz szczegóły wpisu »

Organizacje - nowa strona:

Adres: