Podkategoria: Sennik

Sortuj po:

Sennik

Sennik »

Dodano - 11.05.2011

Symbole senne są tylko drogowskazem w próbie rozszyfrowania istoty naszych snów. Każdy sen najlepiej tłumaczyć oddzielnie np. sennik krew czy sennik woda. Nie ma bowiem jednoznacznej rady jak należy tłumaczyć dane symbole senne, jednak umiejscowiony tutaj sennik stanie się pomocną lekturą, do przeczytania której gorąco zachęcamy. Sennik m... zobacz szczegóły wpisu »

Sennik

Sennik »

Dodano - 10.05.2011

Znam osoby, które często po przebudzeniu sięgają po sennik. Nie wyjdą na uczelnię z domu jeśli nie upewnią się co konkretny sen może znaczyć np. sennik woda lub sennik zęby. Bywa także, że nawet w nocy w czasie kiedy przyśni się im jakiś zły sen, budzą się i otwierają sennik, by upewnić się co on oznacza. Znam, również takich, którzy przy... zobacz szczegóły wpisu »

Sennik internetowy

Sennik internetowy »

Dodano - 06.05.2011

Sen pomaga nam rozładować napięcie, które zbiera się po całym stresującym dniu. Znamy rozmaite hipotezy na temat zjawiska oraz znaczenia marzeń sennych. Jedna z nich mówi, iż sny przedstawiają nasze pragnienia i istotne fakty z naszego życia, a także kłopoty, które nas dręczą. Inna hipoteza głosi iż sen ma za zadanie ujawnić aspekty nasze... zobacz szczegóły wpisu »

Sennik - nowa strona:

Adres: