Sailing - czarter jachtu nad Zalewem Solińskim, Polańczyk

  • Tytuł: Sailing - czarter jachtu nad Zalewem Solińskim, Polańczyk
  • URL: www.jachty-solina.com.pl
  • Kliknięć: 14
  • Wyświetleń: 905
  • Data dodania: 22 04 2013
  • Słowa kluczowe:
    Solina, czarter Solina, czarter jachtów, czarter jachtu, czartery jachtów Solina, czarter jachtu Solina, czarter antila, czarter mariner, czarter, czartery, Solinie, nad Soliną, Bieszczady, Sailing, Antila, 22, 24, Zalew Soliński, Zalewie Solińskim, Polańczyk, Energetyk, jacht, jachtów, jachtu, Bieszczadach, żeglarsteo
  • Kategorie:
Oceń wpis!

Ocena: 2.6/10 (16 głosów)

Firma Sailing udostępnia do czarteru nad Zalewie Solińskim swoje jachty ANTILA z całkowitym wyposażeniem. Jeżeli chcesz spędzić przyjemnie czas wBieszczadach - to jesteśmy do Państwa dyspozycji.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo piękne jachty typu
* Antila 24.--Rok budowy 2010
* Antila 24.--Rok budowy 2011
* Antila 24.--Rok budowy 2012
* Antila 24.--Rok budowy 2012
* Antila 22.--Rok budowy 2013
* Antila 22.--Rok budowy 2013
Zobacz nasze jachty:[ url="http://jachty-solina.com.pl/index.php?id=11"]Galeria[/url]
Kontakt
Bogumił Podwyszyński
tel. 502-307-521

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Czarter Jachtów

Czarter Jachtów »

Dodano - 14.05.2011

Nie należy nikogo przekonywać, że na Mazurach można wypocząć. Należy pamiętać jednakże, by odpoczynek nie był jedynie plażowaniem. Czynne spędzanie posiadanego czasu w trakcie wakacji owocuje dobrym nastrojem do końca roku. Jedną z popularnych metod wyróżnianych aktywnego spędzania czasu jest pływanie łodzią żaglową. Ponieważ na zakupieni... zobacz szczegóły wpisu »

Obóz żeglarski

Obóz żeglarski »

Dodano - 26.05.2011

Jesteś zainteresowany propozycją na kurs żeglarski? Nietrudno zauważyć, że firm organizujących obozy żeglarskie jest w rzeczywistości mnóstwo. Jeśli chciałbyś, aby wyłoniony przez Ciebie obóz żeglarski był optymalny, koniecznie wejdź na stronę patent-zeglarski.pl. Wybierając tę firmę musisz wiedzieć, że będziesz pod okiem ludzi kompetentn... zobacz szczegóły wpisu »

Czarter jachtów nie wymaga dużych umiejętności

Czarter jachtów nie wymaga du »

Dodano - 13.06.2011

Wiking, czarter jachtów Mazury - wypożyczalnia i atrakcyjny czarter Jachtów na Mazurach. Do dyspozycji żeglarzy nowe jachty - sprawdz jakie mamy aktualnie promocje i skorzystaj z gorących ofert. Twister 800 - jacht o sportowym temperamenciem, Antila 24 - Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę. Bardzo popularny i funkcjonalny ... zobacz szczegóły wpisu »

Spływy kajakowe

Spływy kajakowe »

Dodano - 03.05.2012

Zapraszamy na spływy kajakowe. Turystyka kajakowa łączy w sobie walory krajoznawcze, bliski kontakt z przyrodą i elementy czynnego sportu. Dla większości najważniejsza jednak nie jest sportowa rywalizacja, a celem jest przyjemny, aktywny wypoczynek na wodzie. Dla wodniaka nie ma nic przyjemniejszego niż zwodowanie kajaku i spędzenie dnia ... zobacz szczegóły wpisu »

Czarter jachtów motorowych mazury

Czarter jachtów motorowych ma »

Dodano - 04.04.2013

Oferujemy Państwu czarter jachtów na Mazurach różnej klasy. Czarter jachtu Phila 880 i spędź jedne z najcudowniejszych wakacji w swoim życiu. Podróż bez pośpiechu, w luksusowych warunkach, gdzie w trakcie rejsu czas upływa cudownie. Ten luksusowy jacht to Twoja szansa na niezapomniane przeżycia i przygodę jedyną w swoim rodzaju. Jachty są... zobacz szczegóły wpisu »

Karaiby

Karaiby »

Dodano - 16.09.2013

Strona mojekaraiby.eu to serwis - pełnej i kompletnej wiedzy o tej okolicy, której nie znajdziesz w klasycznych przewodnikach.Userzy oprócz ogólnych ciekawostek dotyczących historii kraju, polityki, kuchni, sławnych ludzi czy kultury i sztuki dowiedzą się również z łatwością o sposobach zamieszkania w wybranych partiach tego okolicy.Za po... zobacz szczegóły wpisu »

Imprezy na jachtach Sardynia

Imprezy na jachtach Sardynia »

Dodano - 24.02.2014

Żeglowanie.net to marka należąca do przedsiębiorstwa „Tortuga Sailing”, której posiadaczem jest kapitan Adam Krupa. Od 2000 roku zajmuje się On organizacją rejsów morskich, czarterami oraz szkoleniami żeglarskimi. Adam Krupa pływa od 1992 roku. Wówczas zaczął pływać po Mazurach. W roku 1997 zorganizował swoją pierwszą podróż. Kolejnym czł... zobacz szczegóły wpisu »

Noclegi w Wenecji

Noclegi w Wenecji »

Dodano - 01.10.2014

Przyjeżdżając do Wenecji, pragniemy się rozkoszować nieskażonym pięknem tego miasta, które przez wieki obrosło legendami i opowieściami licznych podróżnych. Hoteli tu nie brakuje, ale jak zwykle, wszędzie tam gdzie jest nadmiar, istnieje też problem z dokonaniem wyboru. Jeśli chcesz zobaczyć listę polecanych hoteli w Wenecji, nie ma lepsz... zobacz szczegóły wpisu »

Wypożyczalnia kajaków

Wypożyczalnia kajaków »

Dodano - 20.12.2016

Dużo osób nie posiada o tym zielonego pojęcia, ale tereny Supraśla oraz jego okolic to jedne z najoryginalniejszych oraz niezwykle zapierających dech w piersi miejsc w całej Polsce, jeżeli chodzi o kwestię walorów estetycznych połączonych z perspektywą podjęcia dobrego kontaktu z przyrodą. To niewielkie miasteczko określane jest często, n... zobacz szczegóły wpisu »