Podkategoria: Opolskie

Sortuj po:

Meble ogrodowe

Meble ogrodowe »

Dodano - 13.06.2011

Wyposażając dom, ogród, restaurację czy karczmę powinno się zwracać uwagę na trwałość mebli. Najlepiej sprawdzają się meble ogrodowe. Ich naturalność wprowadza wyszukaną i niepowtarzalną atmosferę w jakimkolwiek miejscu. Nasza Firma MAX specjalizuje się w produkcji mebli ogrodowych. Nasze doświadczenie, fachowcy realizujący meble i najlep... zobacz szczegóły wpisu »

Pompy do Betonu Serwis

Pompy do Betonu Serwis »

Dodano - 14.12.2014

Nasz zakład świadczy usługi zorientowane na transport lądowy i jego wsparcie mechaniczne. Użytkujemy 25 ciągników siodłowych i 31 naczep typu kipp-silo. Nasze zestawy transportują towary w krajach UE.Oprócz mamy serwis mechaniczny. Serwisujemy pompy do betonu wszystkich marek. Przedsiębiorstwo PHS Magnum ma uprawnienia TDT do serwisowania... zobacz szczegóły wpisu »

Praca dla par w Holandii

Praca dla par w Holandii »

Dodano - 12.06.2019

Level One Holland Sp. z o. o. jest podmiotem, który został zbudowany na fundamentach firmy Level One Sp. z o. o. z 15-letnim doświadczeniem w sprawie rekrutacji pracowników potrzebnych do Holandii. Tak długi okres działania wyrobił nam renomę, którą możemy się poszczycić. Wzajemny szacunek, zaufanie oraz zadowolenie jest dla nas najważnie... zobacz szczegóły wpisu »

Opolskie - nowa strona:

Adres: