Ulotki Łódź, drukarnia PrintExPress

  • Tytuł: Ulotki Łódź, drukarnia PrintExPress
  • URL: printexpress.com.pl
  • Kliknięć: 7
  • Wyświetleń: 270
  • Data dodania: 18 10 2012
  • Słowa kluczowe:
    drukarnia łódź, najtańsza drukarnia, tania drukarnia, wizytówki, łódź, szablony wizytówek, teczki reklamowe, kalendarze, zawieszki zapachowe, ulotki, ulotki łódź, tanie ulotki, łódź ulotki, ulotki reklamowe, tanie ulotki, drukarnia łódź, łódź drukarnia ulotek, druk ulotek łódź, ulotki składane
  • Kategorie:
Oceń wpis!

Ocena: 2.6/10 (27 głosów)

Drukarnia offsetowa Łódź to jedna z nie wielu drukarnia w Łodzi, w której zlecisz swoje materiały reklamowe w korzystnej, niskiej cenie i przy tym zachowując wysoką jakość. specjalizacja nasza to druk offsetowy. Drukujemy na wydajnych, szybkich i wielokolorowych maszynach, które pozwalają nam na druk reklamowy małych i dużych nakładów oraz druk w pełnej kolorystyce, licząc tylko raz przejście przez maszynę, a nie jak w innych drukarniach za wszystkie kolory. Jest to jeden z elementów, dzięki któremu nasza drukarnia jest jest w czołówce na łódzkim rynku branży poligraficznej pod względem bardzo niskich cen na druki reklamowe. W druku używamy dobrej jakości papier kredowy od polskich producentów. Umożliwia nam to utrzymanie niepowtarzalnej jakości drukowanych ulotek reklamowych oraz innych materiałów reklamowych. Przyrównując nasze druki z konkurencyjnymi drukarniami od razu wyczujesz różnicę w jakości, dodatkowo za mniejszą cenę. Oferta nasza obejmuje druk ulotek Łódź, kalendarze ścienne, plakaty, notesy reklamowe, teczki reklamowe, tanie wizytówki, kalendarzyki kieszonkowe i inne ciekawe druki reklamowe. Drukarnia Łódź, korzystając z długoletniej współpracy z klientem wykonała specjalną, optymalnie przeliczoną ofertę. Wiedząc, które druki najczęściej są zamawiane i w jakich ilościach, postanowiliśmy ujednolicić i podzielić je na odpowiednie pakiety nakładowe. Pozwoliło nam to na optymalne przeliczenie ceny, tak aby opłacało się drukować zarówno nam jak i kupującym. Drukarnia Łódź całą ofertę druków wraz z cenami zamieściliśmy na stronie www naszej drukarni, tak aby nasi klienci nie czekali na wykonanie wyceny, tylko od razu wiedzieli jak wyglądają się ceny w zależności od nakładów. Najkorzystniej dopasować swoje zamówienie np.: ulotek reklamowych do już przeliczonych nakładów, przedstawionych na stronie naszej drukarni łódź, ponieważ zdarza się że wycena mniejszej ilości jest droższa od tych już przedstawionych.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Fotoalbumy

Fotoalbumy »

Dodano - 13.03.2011

Jeżeli chciałbyś wydrukować coś w wielu sztukach to powinieneś skorzystać z propozycji kompetentnej drukarni. Nasza drukarnia działa na rynku masę czasu – w tym czasie nauczyliśmy się jak tworzyć wydruki najwyższej jakości. Jeśli chciałbyś uzyskać niewiarygodny efekt to dzięki użyciu pionierskich technologii będziemy w stanie wykonać dla ... zobacz szczegóły wpisu »

Pieczątki, wizytówki, drukarnia cyfrowa

Pieczątki, wizytówki, drukarn »

Dodano - 31.12.2011

Specjalizujemy się w ekspresowym wykonywaniu pieczątki, wizytówki druk cyfrowy. Pieczątki wykonujemy na poczekaniu tylko w 5 minut na obszarze miasta Poznań, a wizytówki wykonujemy ekspresowo metodą druk cyfrowy. Oferujemy usługi w małych nakładach - wizytówki drukujemy cyfrowo już od 100 sztuk. Ze względu na bardzo bogatą ofertę i współp... zobacz szczegóły wpisu »

ARP: Gadżety reklamowe

ARP: Gadżety reklamowe »

Dodano - 18.10.2013

ARP to przedsiębiorstwo zajmujące się oferowaniem usług marketingowych a także poligraficznych. W och bogatej ofercie mają Państwo szansę odnaleźć produkty takie jak: Kalendarze wieloplanszowe, Druk teczek oraz Kalendarze trójdzielne. Ogromnymi atutami przedsiębiorstwa ARP jest sprzedawanie bardzo wysokiej jakości artykułów w konkurencyjn... zobacz szczegóły wpisu »

Uszlachetnianie wydruków

Uszlachetnianie wydruków »

Dodano - 25.07.2016

Witamy! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z propozycją naszej firmy. Przeważający fundament naszej działalności stanowią usługi poligraficzne. W tej dziedzinie działamy już od 1990 roku. Zdobyte przez ten okres doświadczenie pozwoliło nam osiągnąć skuteczne metody pracy i również przyswoić sobie wiedzę niezbędną w tym biznesie. Wsze... zobacz szczegóły wpisu »

Koperty bąbelkowe producent

Koperty bąbelkowe producent »

Dodano - 26.11.2018

Szczerze namawiamy wszystkich zainteresowanych do oglądania naszej pełnej oferty. Zakładając że są Państwu konieczne koperty w niezmiernej liczbie, to przedsiębiorstwo Kuvert zajmuje się ich wytwórstwem. Oferujemy dla zainteresowanych koperty we najróżniejszej gramaturze. Gorąco polecamy artykuły ekologiczne. W sugerowanej przez naszą fir... zobacz szczegóły wpisu »

Skanowanie slajdów? FOTOSILESIA

Skanowanie slajdów? FOTOSILES »

Dodano - 15.02.2019

W naszym laboratorium wykonasz skanowanie negatywów, slajdów i kliszy, skanowanie negatywów i wywołąnie negatywów. Oferujemy najwyższą jakość dzięki wykorzystaniu oryginalnych mediów fotograficznych od najważniejszych producentów w branży. Nasza oferta jest zatem wysoko oceniana przez zawodowych fotografów i pasjonatów fotografii oczekują... zobacz szczegóły wpisu »

Sitodruk

Sitodruk »

Dodano - 24.02.2019

świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest w Polsce kupić oryginalne farby sitodrukowe w atrakcyjnej cenie, dlatego też powstała nasza przedsiębiorstwo Maroka, żeby ułatwić Państwu to zadanie. Od wielu lat współpracujemy z niemieckimi oraz belgijskimi producentami, dlatego też możemy zaproponować Państwu najlepsze farby sitodru... zobacz szczegóły wpisu »

Wywoływanie zdjęć online

Wywoływanie zdjęć online »

Dodano - 28.03.2019

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wysłania swojej kolekcji zdjęć do naszego fotolabu. Oferujemy tanie wywoływanie zdjęć online oraz nadruki na fotoprezentach. W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak tanie odbitki w standardowych rozmiarach, a także świetnej jakości powiększenia i duże rozmiary XXL. Można także zamówić ... zobacz szczegóły wpisu »

Najlepsze gadżety reklamowe - producent

Najlepsze gadżety reklamowe - »

Dodano - 29.03.2020

Wiele firm chce w jak najlepszy sposób wypromować swoją markę poprzez bezpośrednie dotarcie w fizyczny sposób do swoich potencjalnych klientów. Wykorzystywane są często przez nich wysublimowane sposoby rozwoju marki, które nie zawsze mogą okazać się tak skuteczne jak się to może potencjalnie wydawać. Czy nie lepiej czasami zadziałać w pro... zobacz szczegóły wpisu »