Specjalistyczne łożyska ślizgowe Łódź

  • Tytuł: Specjalistyczne łożyska ślizgowe Łódź
  • URL: lozyska-lodz.com
  • Kliknięć: 0
  • Wyświetleń: 12
  • Data dodania: 07 11 2021
  • Słowa kluczowe:
    łożyska kulkowe łódzkie, łożyska ślizgowe Łódź, łożyska igiełkowe Łódź, łożyska baryłkowe Łódź
  • Kategorie:
Oceń wpis!

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Przedsiębiorstwo Tech-Łożyska zlokalizowane w Łodzi specjalizuje się w dystrybucji łożysk maszynowych. Działa na obszarze całego województwa łódzkiego. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w branży, zapewnia profesjonalne konsulting a oprócz tego profesjonalną realizację każdego zamówienia. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi producentami proponuje ogromny wybór niezawodnych produktów o różnych parametrach technicznych. Wachlarz obejmuje łożyska kulkowe gwarantujące płynne operacja maszyn oraz mechanizmów. Dla przemysłu oraz motoryzacji przedsiębiorstwo proponuje zarówno łożyska baryłkowe, jak oraz łożyska igiełkowe czy ślizgowe. Prowadzi sprzedaż różnych modeli łożysk maszynowych. Należą do nich łożyska magnetyczne, mechaniczne, hydrauliczne a także elektryczne. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej klasy materiałów- stali, ceramiki czy też tworzyw sztucznych.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Urządzenia pralnicze

Urządzenia pralnicze »

Dodano - 29.01.2011

Aby posiadać dobrze funkcjonująca pralnię trzeba posiadać wiele różnych urządzeń pralniczych. Inwestycja taka w przeważającej liczbie przypadków szybko się jednak zwraca, bowiem zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi ciągle rośnie. Przed problemem wyboru najodpowiedniejszych urządzeń staje jednak wielu właścicieli pralni, a nasza firma je... zobacz szczegóły wpisu »

Serwis maszyn budowlanych

Serwis maszyn budowlanych »

Dodano - 27.09.2016

Jesteśmy spółką, która na rynku istnieje od ponad 10 lat. Nasza oferta związana jest ze sprzedażą oraz dodatkowo serwisem różnego stylu urządzeń budowlanych. Jesteśmy w stanie dokonać napraw bardzo mnóstwa różnych urządzeń, które pracują na polskim rynku. Są to m.in. takie korporacji jak Deutz, Hatz, John Deer oraz dodatkowo multum innych... zobacz szczegóły wpisu »

Kopiarki

Kopiarki »

Dodano - 04.12.2016

Kiedy prowadzą państwo przedsiębiorstwo w cudownym mieście Bydgoszcz a także potrzebują nowoczesnego sprzętu a także materiałów biurowych, zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Mamy dla Państwa szeroki wybór wysokiej klasy urządzeń, renomowanych a także sprawdzonych firm. Znajdą Państwo u nas doskonałej klasy kopiarki, bez wątpl... zobacz szczegóły wpisu »

Opakowania foliowe - producent

Opakowania foliowe - producen »

Dodano - 30.08.2017

Firma usługowa Artdam jest producentem opakowań z tworzyw sztucznych. W tej branży działamy wcześniej 2 dekad i w tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, przez któremu mamy możliwość zagwarantować naszym nabywcom najwyższą jakość usług oraz dodatkowo oferowanych przez naszą firmę towarów. W ofercie spółki znajdują się blistry skład... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne zacieraczki do betonu

Profesjonalne zacieraczki do »

Dodano - 12.10.2017

ELARTPOL to Firma, która została założona w roku 2001. Specjalizuje się w dystrybucji, wynajmie i również w kompleksowym serwisie maszyn budowlanych. Firma jest cenionym dystrybutorem urządzeń tj. zacieraczki do betonu marki ALLEN a oprócz tego FASTVERDINI. W dodatku w propozycji posiada maszyny potrzebne do obróbki betonu mokrego a także... zobacz szczegóły wpisu »

Chryzantemy drobnokwiatowe

Chryzantemy drobnokwiatowe »

Dodano - 17.02.2018

Szukając kwiatów, które będą wspaniale stroić nasz dom w jesiennych miesiącach, warto zwrócić uwagę na chryzantemy, które odnajdą Państwo w prowadzonym przez nas sklepie internetowym. Kwiaty te już dawno przestały być przez wszystkich uważane za krzewy, które nadają się wyłącznie na groby na cmentarzach. Ich duża gama kolorystyczna oraz s... zobacz szczegóły wpisu »

Lady chłodnicze

Lady chłodnicze »

Dodano - 29.12.2018

Wszystkich szukających urządzeń chłodniczych do obiektów handlowych, namawiamy do skorzystania z propozycji naszej firmy. Jesteśmy dystrybutorem różnego typu urządzeń chłodniczych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko szeroki wybór lad chłodniczych, lecz też inne urządzenia chłodnicze - szafy, wanny a nawet stoły mroźnicze. Urzą... zobacz szczegóły wpisu »

Dobre kosiarki Gdynia

Dobre kosiarki Gdynia »

Dodano - 01.02.2019

Usługa przedsiębiorstwa Rotor proponuje sprawny system sprzedaży a oprócz tego organizacji dostaw. Kluczową zaletą jest to, że w propozycji wyszukać można najwyższej jakości produktów, takich jak na przykład: roboty koszące, piła do drzewa, dmuchawa. Doradcy handlowi zatrudnieni w przedsiębiorstwie służą pomocą każdemu klientowi, informuj... zobacz szczegóły wpisu »

Solgro Polska

Solgro Polska »

Dodano - 14.10.2021

Firma Solgro POLSKA, z siedzibą w Nowym Sączu jest jedną z głównych marek w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Już od ponad 15 lat, zajmuje się projektowaniem, sprzedażą, montażem oraz serwisem systemów fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, a także kompleksową obsługą wszelkich projektów fotowoltaicznych zarówno w Nowym Sączu, ... zobacz szczegóły wpisu »