Sanok Warszawa

  • Tytuł: Sanok Warszawa
  • URL: www.eurores.pl
  • Kliknięć: 8
  • Wyświetleń: 298
  • Data dodania: 26 03 2011
  • Słowa kluczowe:
    przejazd rzeszów warszawa, kurs rzeszów warszawa, kurs iwonicz warszawa, przejazd rzeszów warszawa
  • Kategorie:
Oceń wpis!

Ocena: 2.9/10 (15 głosów)

Firma transportowa Eurores trudni się usługami związanymi z transportem ludzi, na obszarze Polski oraz krajów Unii Europejskiej.

Nasza firma dysponuje kilkanaście busów oraz autobusów, którymi to wykonuje regularne kursy z Iwonicza Zdój do Warszawy i z powrotem, po drodze zatrzymując się na wskazanych przystankach i zawsze wdużych miastach takich jak: Sanok, Krosno, Rzeszów, Rymanów Zdrój, Ostrowiec Świętokrzyski i inne. Ta trasa wykonywana jest kilka razy dziennie, a precyzyjny rozkład jazdy można znaleźć na stronie eurores.pl lub kontaktując się z nami osobiście. Na naszej stronie www znajduje się także wyszukiwarka połączeń międzymiastowych jak i możliwość nabycia biletu na wskazany kurs. Na witrynie podane są także kwoty wykonywanych kursów w zależności jaki kurs chcemy wykonać.

Wpisując w google: Rzeszów Warszawa, Sanok Warszawa Iwonicz Zdrój Warszawa, Rymanów Zdrój Warszawa, Krosno Warszawa oraz wiele innych wyrażeń kluczowych możesz znaleźć Eurores w Internecie

Najważniejszą rzeczą na jaką kładziemy nacisk jest bezpieczeństwo pasażerów, koszty oraz komfort wykonywanych przewozów. Aby realizować te priorytety dbamy o stan techniczny autokarów i busów, rygorystycznie respektujemy byprzejazdy były wykonywane według przepisów ruchu drogowego.

Przewozy autokarowe Eurores odbywa również kursy do Italii oraz innych krajów Europejskich. Przejazdy wykonywane są kilka razy w tygodniu, a na prośbę klienta możemy wynająć bus wraz z kierowcą dla zorganizowanej grupy .

Eurores Sp.z o.o
tel..biuro: 17 277 37 59
tel.kom. 0607 311 940
Połomia 38-115
Połomia 33
Nip: 819-16-08-000
eurores@op.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Transport Wrocław

Transport Wrocław »

Dodano - 31.01.2011

Zajmujemy się transportem towarów w kraju i zagranicą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi transportowe. Jesteśmy liderem na lokalnym rynku przeprowadzek. Proponujemy szeroką gamę usług, od pakowania, zabezpieczania, do transportu mienia. Jesteśmy obecni na runku od wielu lat,dzięki czemu mamy ogromne doświadczenie w branży przewozowej. ... zobacz szczegóły wpisu »

Wynajem samochodów Kraków

Wynajem samochodów Kraków »

Dodano - 04.03.2011

Wynajem samochodu to kapitalna kwestia, gdy ni stąd ni zowąd odmówi nam posłuszeństwa samochód, a nie możemy spóźnić się na ważne spotkanie. Ewentualnie odpoczywamy za granicą i chcemy pozwiedzać atrakcję turystyczną, która znajduje się niedaleko od nas. Kiedyś było to praktycznie niemożliwe - w tym momencie sporo ludzi nie wyobraża sobie... zobacz szczegóły wpisu »

Skup aut Opole

Skup aut Opole »

Dodano - 07.06.2011

Lato oraz kanikuły już za pasem, coraz piękniejsza aura za oknami, więc może czas juz zacząć planować wyjazdy samochodem na urlop. Aby nasz stary samochód nie zepsuł się nam w drodze może czas już go zamienić na doskonalszy model? W podjęciu tej decyzji doradzi Państwu nasz skup.Nie czekajcie więc dłużej i jak najprędzej to możliwe odwied... zobacz szczegóły wpisu »

Holowanie Kraków

Holowanie Kraków »

Dodano - 23.05.2012

Holowanie pojazdu również jest nie najgorszym rozwiązaniem. Aby zaoszczędzić trochę pieniędzy, warto zadzwonić po znajomego aby z holował nasze auto do mechanika. W przypadku gdy zajmie się tym pomoc drogowa, koszty mogą nas przerosnąć, ale pomoc drogowa większość drobnych usterek może naprawić na miejscu, dzięki temu zaoszczędzimy czas d... zobacz szczegóły wpisu »

Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne »

Dodano - 07.10.2012

AIN Kurier działa na rynku od 2008 roku, w reakcji na rosnącą potrzebę na usługi kurierskie. Działamy na rynku zagranicznych przesyłek kurierskich jak broker, czyli pośrednik pomiędzy klientem a uznanym kurierem UPS. Strona internetowa jest znakomitą opcją dla tradycyjnych i kosztownych usług kurierskich dostępnych na rynku krajowym. Głów... zobacz szczegóły wpisu »

Przewóz osób częstochowa

Przewóz osób częstochowa »

Dodano - 27.10.2013

Jeżeli potrzebny jest przewóz osób Śląsk to najlepiej zdecydować się na autokary. To doskonały środek na to, żeby przetransportować z konkretnego miejsca pewną grupę podróżnych bezpośrednio na miejsce – przykładowo do motelu. Jeśli idzie o dzieci, taki środek przewożenia jest jak najbardziej komfortowy. Oczywiście wiąże się z wielogodzinn... zobacz szczegóły wpisu »

Zdziwisz się jak wygodnie

Zdziwisz się jak wygodnie »

Dodano - 18.06.2016

Zdziwisz się, jak przyjemna może być podróż dopiero wtedy, gdy skorzystasz z odpowiedniej oferty. Jedną z nich jest właśnie nasza, bowiem Beata Bus oferuje najlepszy transport do Niemiec, jaki funkcjonuje na całym polskim rynku. Posiadamy niezwykle komfortowe, a co najważniejsze szybkie i w niskich cenach przewozy do Niemiec. Jeśli zamówi... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalny wywóz śmieci rumia

Profesjonalny wywóz śmieci ru »

Dodano - 15.06.2016

Masz zagwostkę co zrobić z odpadami po remoncie? Chcesz odkryć sposób na ich usunięcie? Zapoznaj się z ofertą naszej firmy - proponujemy profesjonalny wywóz śmieci! Wywóz odbywa się w kontenerach bądź workach rodzaju big bag. Ładowności wynoszą 1, 2, względnie 15 ton. O ile chodzi o kontenery, to przed ponownym użyciem są ściśle oczyszczo... zobacz szczegóły wpisu »

Przewozy autokarowe Polska Włochy

Przewozy autokarowe Polska Wł »

Dodano - 10.08.2016

Przedsiębiorstwo transportowe: Trans-Europa proponuje dzierżawę autokarów a także busów. Na linii: Polska - Sycylia - Polska przewozy autokarowe. Oferowane przez nas autobusy posiadają : odtwarzacz dvd, klimatyzację, minibarek, pasy bezpieczeństwa, rozkładane siedzenia itp. Prowadzimy: dzierżawę minibusów, autokarów, wyjazdy firmowe i spo... zobacz szczegóły wpisu »