Rusztowania

Oceń wpis!

Ocena: 2.0/10 (5 głosów)

Strona internetowa www. urb-budex. pl należy do firmy, której specjalnością są wszelkiego rodzaju rusztowania, wykorzystywane m. in. przy okazji prac remontowych i wykończeniowych na elewacjach budynków czy w ich wnętrzach. Doświadczone przedsiębiorstwo działa na terenie południowo-wschodniej Polski i posiada aż trzy hale magazynowe z rusztowaniami na wynajem w miastach takich jak Puławy, Radom i Lublin. Firma prezentująca swoją ofertę na stronie internetowej www. urb-budex. pl ma wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym i oferuje różnego typu rusztowania – jezdne, nieruchome, modułowe i montażowe. Wszystkie proponowane przez Urb-budex produkty są certyfikowane. Kompleksowa oferta przedsiębiorstwa obejmuje także dowóz, montaż oraz profesjonalny serwis rusztowań. Firma kieruje swoje usługi zarówno do klientów prywatnych, jak i firmowych. Jednostkom takim jak spółdzielnie mieszkaniowe czy firmy budowlane i remontowe, proponuje preferencyjne warunki współpracy oraz kontrakty długoterminowe.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Budowa domów Kraków

Budowa domów Kraków »

Dodano - 29.03.2011

Zajmujemy się całościowymi remontami oraz wykończeniami wnętrz, poddaszy, budową domów w stanie surowym i pod klucz. Budowa domów Kraków – przeprowadzana jest w sposób wykwalifikowany, wiedza, profesjonalizm oraz zdolnoś. Nasza specjalistyczna, i także wieloletnie umożliwia najwyższą jakość usługi. Naszym głównym zamysłem jest zaspokojeni... zobacz szczegóły wpisu »

Narzędzia ręczne

Narzędzia ręczne »

Dodano - 25.05.2011

Przedsiębiorstwo Profi-Tools zaopatruje w wysokiej klasy narzędzia ręczne najlepszych polskich i europejskich fabrykantów. Wszystkie proponowane artykuły posiadają niezbędne, wymagane rozporządzeniem certyfikaty oraz atesty. Proponujemy dodatkowo kompleksowe wyposażenie techniczne. W naszym zestawie znalazły się najwyższej jakości artykuł... zobacz szczegóły wpisu »

Zabudowa targowa

Zabudowa targowa »

Dodano - 31.05.2011

Stoisko.pl to portal z branży, filii wystawienniczej. Znajdziecie, Wydobędziecie, Wykryjecie, Znajdujecie tutaj informacje, dane, wiadomości na temat systemów wystawienniczych takich jak stojaki reklamowe, gabloty, ścianki wystawiennicze oraz, a także, jak również wszelkie, każde, wszelakie, wszystkie informacje jak budować, konstruować, ... zobacz szczegóły wpisu »

Meble gabinetowe

Meble gabinetowe »

Dodano - 31.05.2011

Zapewniamy meble w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, która oferta obejmuje meble biurowe, meble recepcyjne oraz meble gabinetowe. Wszystkie nasze produkty są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy bardzo szybką realizację każdego zamówienia, dzięki czemu z pewnością będą Państwo zadowoleni... zobacz szczegóły wpisu »

Tynk silikatowy

Tynk silikatowy »

Dodano - 03.06.2011

Podejmując decyzję o budowie domu należy zadbać o każdy aspekt jego budowy. Jednym z problemów, z jakimi musimy się zmierzyć, jest wybór poprawnego sposobu ocieplenia budynku a także po pewnym czasie zwieńczenia robót wykończeniowych trafnym rodzajem tynku. Nasza firma proponuje tynki wielorakiego rodzaju w różnych barwach, dzięki czemu w... zobacz szczegóły wpisu »

Perfumy FM

Perfumy FM »

Dodano - 04.06.2011

FM Group jest jednym z liderów w segmencie marketingu siecowego, a niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że firma została założona w Polsce. Początki firmy to rok 2004, gdy w małej miejscowości nieopodal Wrocławia powstało FM Group, wtedy nikt w najśmielszych oczekiwaniach nie przypuszczał, że ta niewielka firma w przeciągu paru lat p... zobacz szczegóły wpisu »

Nagrobki wzornictwo i galerie

Nagrobki wzornictwo i galerie »

Dodano - 15.02.2013

Ktokolwiek, kto nabywał kiedykolwiek grobowiec dla swoich krewnych, wyśmienicie jest świadom, że nie jest to w żadnym wypadku taka łatwa idea jakby mogło się komukolwiek wydawać.Od samego początku zaczynają się problemy, bowiem wiadomo, że powszechny inwestor nie zna się na bardziej wprawnych rzeczach w tych sprawach.Całkowitą materię jak... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalny inspektor nadzoru Grodzisk Mazowiecki

Profesjonalny inspektor nadzo »

Dodano - 03.10.2017

Firma M.A.D realizuje profesjonalne projekty budowlane w atrakcyjnych cenach. Posiadamy niemałe doświadczenie a także rozległą wiedzę. Do każdego zadania podchodzimy na sposób indywidualny, a także elastycznie dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Wykonujemy między innymi projekty domów jednorodzinnych i również wielorodzinnych, obiektów ... zobacz szczegóły wpisu »

Osuszanie

Osuszanie »

Dodano - 28.01.2018

Niejedni z Państwa mają z pewnością problem z wilgocią w domu, lub innym, użytkowanym pomieszczeniu. Czy to po zalaniu, pożarze i również akcji gaśniczej, a może po prostu przy podciąganiu wody z gruntu przez mury. Szczęśliwie, rozwiązanie tych problemów ma dla Państwa przedsiębiorstwo Krakowski, która proponuje właśnie profesjonalne a ta... zobacz szczegóły wpisu »