Poręcze dla niepełnosprawnych

  • Tytuł: Poręcze dla niepełnosprawnych
  • URL: www.jofel.pl
  • Kliknięć: 4
  • Wyświetleń: 129
  • Data dodania: 23 07 2016
  • Słowa kluczowe:
    dozownik do mydła, dozowniki do mydła, poręcze dla niepełnosprawnych, przewijak dla niemowląt, stanowisko do przewijania dzieci, suszarki do rąk
  • Kategorie:
Oceń wpis!

Ocena: 1.5/10 (21 głosów)

JOFEL to wytwórca urządzeń higienicznych i papierów dobrej jakości. Towary firmy JOFEL znajdują zastosowanie w wielu miejscach w tym także w biurach, zakładach przemysłowych, ośrodkach służby zdrowia, a oprócz tego w hotelach, lokalach gastronomicznych oraz innych firmach oraz instytucjach. Polskim oddziałem firmy JOFEL jest Aplauz, przedsiębiorstwo ta współpracuje z dystrybutorami działającymi na obszarze Polski, i również u naszych sąsiadów – w Czechach, na Ukrainie i na Litwie. Propozycja firmy obejmuje dozowniki mydła w płynie, pojemniki na ręczniki a także papier toaletowy, suszarki do rąk i również do włosów, kosze i koszopopielnice, galanterię łazienkową, poręcze a także uchwyty dla osób niepełnosprawnych, wózki do sprzątania, wózki hotelowe, przewijaki, lampy owadobójcze, papiery toaletowe, chemię profesjonalną a także ręczniki papierowe.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Laweta Gdynia

Laweta Gdynia »

Dodano - 24.07.2016

Jeśli będziesz potrzebował specjalistycznych usług związanych z pomocą drogową to oczywiście nasza firma jest w stanie Ci to dać gwarancję. Zatrudniamy doświadczoną ekipę specjalistów, którzy nie tylko są w stanie wykonać holowanie, niemniej jednak również wytworzyć zasadnicze naprawy na drodze. Dzięki nam pomoc drogowa jest wykonywana pr... zobacz szczegóły wpisu »

Tanie kominki gazowe Kraków

Tanie kominki gazowe Kraków »

Dodano - 11.09.2016

Szukasz kominków, które spełnią Twoje nadzieje? Jeżeli tak to koniecznie musisz zapoznać się z ofertą naszej korporacji. Nasza propozycja posiada mnóstwo różnych kominków przede wszystkim pochodzących od francuskich producentów. Oferujemy między innymi produkty takich producentów jak Godin, Turbo Fonte, Hark a oprócz tego wielu innych zna... zobacz szczegóły wpisu »

Łyżka do koparki

Łyżka do koparki »

Dodano - 24.09.2016

Nasza firma zajmuje się naprawą, sprzedażą i generalnym remontem sprzętu budowlanym. Dodatkowo w mojej ofercie znajduje się wysokiej jakości osprzęt do tych sprzętu. Nasza propozycja jest bardzo bogata i można w niej wyszukać między innymi takie towary jak łyżka skarpowa czy też long reach. Trudnimy się naprawami pomp zębatych, skrzyń bie... zobacz szczegóły wpisu »

Badania geologiczne

Badania geologiczne »

Dodano - 20.03.2017

PGI Pracownia Geologiczno-Inżynierska sp. z.o.o. istnieje od 1997 roku i również od tamtej pory dostarcza wysokiej klasy usługi geologiczne i geotechniczne dla sektora budowniczego na terenie całej Polski. Geotechnika, którą dostarczamy zawiera się w wykonywaniu projektów, opracowywaniu opinii i wykonywaniu dokumentacji. Realizujemy geolo... zobacz szczegóły wpisu »

Skup banknotów Warszawa

Skup banknotów Warszawa »

Dodano - 03.05.2018

Antykwariat numizmatyczny Habich zachęca wszystkich miłośników starych przedmiotów. Zlokalizowany jest u nas skup monet. Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami, o ile chodzi o ich wycenę. Bardzo z zapałem przyjmujemy do swojego skupu pojedyncze monety, jak również całe kolekcje, które otrzymaliście w spadku po swoich przodkach. Bardzo och... zobacz szczegóły wpisu »

Narzędzia chirurgiczne stomatologia

Narzędzia chirurgiczne stomat »

Dodano - 05.09.2020

Przedsiębiorstwo FM Dental to profesjonalna hurtownia dentystyczna zlokalizowana w Krakowie. Przedsiębiorstwo proponuje profesjonalne zaopatrzenie dla stomatologów i również techników dentystycznych w szeroką gamę artykułów, urządzeń a także rozwiązań znajdujących implementację w chirurgii regeneracyjnej, implantologii, profilaktyce i sto... zobacz szczegóły wpisu »

Gaszenie gazem

Gaszenie gazem »

Dodano - 29.12.2020

Firma PRD Fire Solutions zlokalizowane w Skarżysku-Kamiennej specjalizuje się w projektowaniu a także sprzedaży systemów przeciwpożarowych. {Działa|Funkcjonuje] na rynku od wielu lat. Propozycję kieruje do klientów firmowych z różnorakich sektorów gospodarki zainteresowanych nowoczesną a oprócz tego skuteczną ochroną przeciwpożarową. Dzię... zobacz szczegóły wpisu »

Fleksograficzne maszyny drukujące

Fleksograficzne maszyny druku »

Dodano - 29.12.2020

Już od 1996 roku na rynku krajowym działa przedsiębiorstwo Flekso Serwis. Zapewnia jej osoba usługi fleksograficzne na wysokim poziomie. Od samego początku swojej działalności, firma ta starała się poszerzać swoją propozycję. Dzięki temu przez cały czas zdobywa nowych klientów, zachęconych rozległym wyborem realizowanych przez Flekso Serw... zobacz szczegóły wpisu »

Badania nieniszczące

Badania nieniszczące »

Dodano - 30.12.2020

Firma Koli to nowoczesna spółka, która wykonuje dla swoich klientów badania nieniszczące a oprócz tego badania ultradźwiękowe. Główne zadania to pomiary złączy spawanych, elementów konstrukcyjnych a także innych urządzeń, które wykorzystywane są w przemyśle chemicznym, rafineryjnym, celulozowo-papierniczym, energetyce itp. Badania są real... zobacz szczegóły wpisu »