Podkategoria: Art. spożywcze > kawa i herbata

Sortuj po:

Kawa zbożowa

Kawa zbożowa »

Dodano - 07.06.2011

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które ma swoją siedzibę w niewielkiej odległości od Krakowa, jednak nasze kawy oraz napoje spożywa się w całej Polsce, a dodatkowo w wielu innych państwach. Najmłodsi znają i smakują nasze produkty, a zwłaszcza znaną wszystkim kawę zbożową Inka. Ponadto w naszej propozycji znajdziecie także całą gamę aromatyczn... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep z kawą

Sklep z kawą »

Dodano - 23.05.2011

Prawdopodobnie dla większości osób na świecie herbata jest tylko zwyczajnym napojem, który możemy pić na co dzień, i który co najwyżej charakteryzuje się miłym smakiem. Mało kto jednak w pełni jest świadomy tego, że zarówno ona jak i kawa znane były już całe tysiąclecia temu, zaś ich parzenie ich picie często może być prawdziwym, bardzo r... zobacz szczegóły wpisu »

Heyday Cafe:: ekspres do kawy

Heyday Cafe:: ekspres do kawy »

Dodano - 01.09.2015

Heyday Cafe to firma specjalizująca się w handlu kawą, która jest sprowadzana ze znanej palarni Cafes Guilis. Oprócz tego, udostępniamy również ekspres ciśnieniowy oraz młynki, które również wywodzą się od znamienitych producentów. Staramy się, by nasz asortyment wpisał się w oczekiwania każdego konsumenta, który liczy na zadowalającą jak... zobacz szczegóły wpisu »

Yerba mate rio negro

Yerba mate rio negro »

Dodano - 21.09.2021

Mamy ogromną przyjemność powitać Państwa w sklepie internetowym z kawą, herbatą i Yerba Mate „ Domowy Barista”. W szerokiej propozycji naszego sklepu on line każdy znajdzie odpowiednią dla siebie kawę, ale także sprzęt gastronomiczny w postaci wysokiej klasy młynków do kawy, zaparzaczy a także wielu innych akcesoriów do parzenia kawy oraz... zobacz szczegóły wpisu »

Art. spożywcze > kawa i herbata - nowa strona:

Adres: