Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Profesjonalny doradca adr

Profesjonalny doradca adr »

Dodano - 11.04.2022

Nasze przedsiębiorstwo świadczy nadzwyczaj wyspecjalizowane usługi doradztwa a oprócz tego wdrażania rozwiązań z zakresu ADR a oprócz tego DGSA. Oferujemy obszerny szereg rozwiazań oraz wsparcie w tematyce przewozu produktów niebezpiecznych, które wymagają niemałej znajomości tematyki. Nasze przedsiębiorstwo ma ogromne doświadczenie z zak... zobacz szczegóły wpisu »

Żurawie wieżowe i inne UTB.

Żurawie wieżowe i inne UTB. »

Dodano - 14.03.2022

Wózki jezdniowe (widłowe), są najczęściej spotykanymi Urządzeniami Transportu Bliskiego, w skrócie UTB. Jednak UTB, to wiele rodzajów maszyn, które pomagają w transporcie bliskim. Jednymi z dośćczęsto spotykanymi UTB, są najpotężniejsze z nich, czyli żurawie wieżowe, które często spotkać można, jadąc samochodem, czy tramwajem. Centrum Szk... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła języka angielskiego Łódź

Szkoła języka angielskiego Łó »

Dodano - 29.01.2022

Szkoła Językowa Perfekt OK to działająca od 2001 roku szkoła językowa w Łodzi, w której znajdziesz najlepszych lektorów i szeroki wybór kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Placówka oferuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego a także naukę języka portugalskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, japońskiego alb... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs PythON: Academy

Kurs PythON: Academy »

Dodano - 19.12.2021

"Kompleksowy kurs online Pythona stworzonego przez Mikołaja Lewandowskiego - trenera oraz programistycznego eksperta z wieloletnim doświadczeniem! Kurs online Python od podstaw, gdzie nauczysz się wszystkiego i przede wszystkim zrozumiesz o co chodzi w tym całym programowaniu. Program zaprojektowaliśmy z myślą o osobach dopiero rozpo... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs Docker Masters

Kurs Docker Masters »

Dodano - 15.12.2021

"Kurs Docker Masters to rewolucyjny na skalę Polski program szkoleniowy, dzięki któremu znacząco zoptymalizujesz proces wytwarzania i wdrażania oprogramowania. Jeżeli oczekujesz dostępu do wiedzy i wsparcia od mentora, który od kilku lat wspiera rozwój technologii współpracując bezpośrednio z Docker Inc. to nie mogłeś trafić lepiej! ... zobacz szczegóły wpisu »

Edukacja Nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: