Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Czasopismo dla nauczycieli angielskiego

Czasopismo dla nauczycieli an »

Dodano - 25.08.2021

Profesjonalne pismo dla anglistów Teacher to odpowiedź na współczesne potrzeby nauczycieli języka angielskiego a także innych osób, które pracują przy nauczaniu. Pismo to skarbiec nowoczesnych a oprócz tego świeżych pomysłów, które mogą przydać się w praktyce nauczania na każdym szczeblu edukacji. The Teacher zawiera poszczególne sekcje, ... zobacz szczegóły wpisu »

Terapia indywidualna

Terapia indywidualna »

Dodano - 22.08.2021

Strefa Terapii i Rozwoju Donum Animo z siedzibą w Katowicach w swojej ofercie posiada usługę terapii indywidualnej. Jej celem jest m. in. polepszenie jakości Twojego życia, pomoc w łatwiejszym nawiązywaniu znajomości oraz w zrozumieniu siebie, swoich uczuć i emocji. Oferujemy Ci najwyższą jakość usług świadczonych przez specjalistów. W ty... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia adr

Szkolenia adr »

Dodano - 22.04.2021

Wszystkich aktualnych oraz przyszłych kierowców zawodowych zachęcamy do stałego poszerzania swoich kwalifikacji. W jaki sposób? Skorzystajcie z jednego z oferowanych przez nas kursów ADR szkolących osoby upoważnione do przewożenia materiałów niebezpiecznych. Wybierz opcję podstawową lub skorzystaj ze szkolenia specjalistycznego. Dołącz do... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski Łomianki

Angielski Łomianki »

Dodano - 24.02.2021

Angielski prowadzony w firmach na terenie miast Łomianki, Stare Babice lub Warszawa to doskonała oferta na kurs angielskiego dla pracowników, którzy w krótkim czasie powinni podnieść swoje kompetencje językowe. Zajęcia z lektorem prowadzone są na terenie firmy i mogą odbywać się rano, przed południem lub po godzinie 12. Lekcje angielskieg... zobacz szczegóły wpisu »

Badanie ultradźwiękowe

Badanie ultradźwiękowe »

Dodano - 23.08.2020

Współcześnie na wielu posesjach można natknąć się na nowoczesne systemy fotowoltaiczne. A oprócz tego nic w tym dziwnego, skoro fotowoltaika rok rocznie staje się coraz znacznie opłacalna. Montowane najczęściej na dachach poszczególnych budynków mieszkalnych panele fotowoltaiczne zamieniają energię pochodzącą z promieni słonecznych na ene... zobacz szczegóły wpisu »

Edukacja Nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: