Adwokat Warszawa

Oceń wpis!

Ocena: 3.4/10 (34 głosów)

Wyszukujesz dobrego adwokata w stolicy? No to sprawdź tego znamienitego adwokata: Marta Duda. Jest wspaniałym adwokatem o ile chodzi o prawo cywilne (na przykład prawo rzeczowe, obrót nieruchomościami), prawo rodzinne (na przykład postępowania w sprawach o rozwód), prawo karne (np. postępowania karne),prawo pracy (zakaz konkurencji) czy też prawo administracyjne (między innymi reprezentacja przed sądami administracyjnymi w sprawach dotyczących ochrony roślin).
Polecam również porady online. Trzeba tylko zwrócić uwagę na witrynę internetową warszawskiadwokat.com.pl - adwokat warszawa.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Sprzedaż spółek

Sprzedaż spółek »

Dodano - 04.03.2011

Jeżeli zamierzasz zacząć swoją własną działalność gospodarczą to owa witryna jest skierowana właśnie do Ciebie. Znajdują się na niej wiadomości dotyczące zakresu działania spółki ReadyMade Enterprise Sp. z o.o. oraz ReadyMade Accounting and Management Sp. z o.o. Oferują one swym klientom kompleksową pomoc w zakresie kupna gotowej i całkow... zobacz szczegóły wpisu »

Othello Consulting – Rozliczenie VAT budowlanego

Othello Consulting – Rozlicze »

Dodano - 27.04.2011

Nasze przedsiębiorstwo Othello Consulting wykonuje usługę odzyskania podatku VAT za materiały budowlane wykorzystane do wybudowania domu albo remontu mieszkania od 01.05.2004 roku. Sporządzamy gotowy wniosek VZM, który klient tylko podpisuje i składa w swoim Urzędzie Skarbowym. Mamy wieloletnie doświadczenie w rozliczaniu VAT budowlanego.... zobacz szczegóły wpisu »

Leasing

Leasing »

Dodano - 18.05.2011

Jako grono profesjonalistów specjalizujących się doradztwem z dziedziny leasingu, kredytów hipotecznych oraz faktoringu, chcemy Państwa zachęcić do współpracy z naszym specjalistą, który zaproponuje dla Państwa niepowtarzalną ofertę, na interesujących dla Państwa warunkach. To nasz konsultant po przeanalizowaniu wielu ofert dotyczących te... zobacz szczegóły wpisu »

Doradca na giełdę

Doradca na giełdę »

Dodano - 19.05.2011

Dla wielu potencjalnych przedsiębiorstw rynek regulowany może być zbyt wymagający z punktu widzenia procesu przygotowania emisji oraz zbyt kosztowny. Z myślą o małych spółkach o dużym potencjale wzrostu – GPW uruchomiła rynek alternatywny NewConnect. Rynek jest przeznaczony przede wszystkim dla spółek innowacyjnych, o wysokim potencjale w... zobacz szczegóły wpisu »

Blog finansowy

Blog finansowy »

Dodano - 12.01.2013

Serdecznie zachęcam do odwiedzenia szybkiego bloga o finansach – Finanse W skrócie .pl, który od jakiegoś czasu konsekwentnie prowadzę. Jako niezależny doradca kredytowy muszę być zawsze na bieżąco z informacjami z rynku finansowego oraz wszelkimi nowościami w sektorze bankowym. Finanse to zresztą moja wielka pasja, tak więc z wielką przy... zobacz szczegóły wpisu »

Wielkopolska SKOK - finanse w dobrych rękach

Wielkopolska SKOK - finanse w »

Dodano - 23.02.2015

W Wielkopolskiej SKOK myślimy o finansowej przyszłości i teraźniejszości naszych klientów. Konto w Wielkopolskiej SKOK (czy to bezpłatne konto dla osób przed trzydziestką czy konto z wysokim oprocentowaniem dla seniorów lub ROR za złotówkę) to gwarancja bezpiecznych oszczędności i świetnych odsetek. Dla posiadaczy konta oferujemy także st... zobacz szczegóły wpisu »

Dotacje unijne Leszno

Dotacje unijne Leszno »

Dodano - 25.10.2016

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Oferujemy ogromny zestaw usług w zakresie audytów energetycznych a także ekspertyz remontowych. ET-EnergoAudyt to nie tylko firma, lecz i grono specjalistów, którzy od 2008 roku działają na krajowym rynku. Naszym priorytetem jest oszczędność energii. Po dokładnym przeglądzie jesteśmy ... zobacz szczegóły wpisu »

Komornik Żoliborz

Komornik Żoliborz »

Dodano - 18.12.2018

Jak działa komornik sądowy? Komornik sądowy komorniksadowy-zoliborz. pl podejmuje działania, których celem jest odzyskanie całości zobowiązania od dłużnika. Drogą do tego celu są licytacje komornicze oraz sprzedaż posiadanych przez dłużnika ruchomości i nieruchomości. Osoba zadłużona może również samodzielnie dokonywać wpłat do komornika,... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe online

Biuro rachunkowe online »

Dodano - 20.03.2019

Jeśli chciałbyś mieć kogoś, kto rzetelnie i profesjonalnie poprowadzi Twoją księgowość online, to nasze biuro sigmatica. pl jest trafnym wyborem. Ponieważ nasze biuro rachunkowe online zapewnia profesjonalne prowadzenie rachunkowości oraz rozliczeń podatkowych. W wyniku elektronicznemu przesyłaniu informacji i dokumentów, każdy biznesmen ... zobacz szczegóły wpisu »