Kategoria: Biznes Ekonomia

Biznes Ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Likwidacja szkodników drewna w konstrukcji dachów

Likwidacja szkodników drewna »

Dodano - 06.10.2021

Truteks to rzetelna i godna polecenia przedsiębiorstwo, która proponuje swoim klientom skuteczne zwalczanie szkodników w bardzo dobrej cenie. Nasza propozycja usługowa skierowana jest lecz i do klientów biznesowych, ale także do klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w zwalczaniu owadów pełzających a także latających. Do każdego zlec... zobacz szczegóły wpisu »

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe »

Dodano - 26.09.2021

Book-Keeper z siedzibą w Bielsku-Białej dysponuje niemałym doświadczeniem w branży. Świadczy usługi księgowe, doradcze a także audytorskie dla małych a oprócz tego dużych firm, również tych z udziałem kapitału zagranicznego. Jako zespół wykwalifikowanych rewidentów a oprócz tego ekspertów w zakresie księgowości zapewnia rzetelną obsługę o... zobacz szczegóły wpisu »

Księgowość Bydgoszcz kompleksowo

Księgowość Bydgoszcz kompleks »

Dodano - 21.09.2021

Biuro Rachunkowe a także Podatkowe Tax-Spot to ludzie, którzy bardzo dobrze znają się na rachunkowości a oprócz tego księgowości, dlatego oferują swoje usługi w ramach prowadzenia całej rachunkowości w małych i średnich firmach. Usługi księgowe świadczone w biurze Tax-Spot są na wysokim poziomie, które zapewnia satysfakcję klienta. Księgo... zobacz szczegóły wpisu »

Firma VP Flex | praca w Holandii z zakwaterowaniem

Firma VP Flex | praca w Holan »

Dodano - 05.09.2021

Firma VP Flex zajmuje się rekrutacją pracowników do zagranicznych firm. Przedsiębiorstwo ma podpisany kontrakt z holenderskim klientem z 20-letni stażem na rynku pracy. Bezpieczna praca w Holandii bez znajomości języka jest zagwarantowana wraz z zakwaterowaniem i ubezpieczeniem. Zróżnicowane oferty pracy powodują, że każdy zainteresowany ... zobacz szczegóły wpisu »

Spływy kajakowe po rzece Wieprz

Spływy kajakowe po rzece Wiep »

Dodano - 25.08.2021

Przedsiębiorstwo Marco-Canoe to znana oraz polecana wypożyczalnia kajaków, a oprócz tego organizator spływów kajakowych na rzekach Roztocza. Jej siedzibą jest Zwierzyniec oraz to stamtąd spółka ta organizuje wszystkie spływy, i zapewnia klientom alternatywę wypożyczenia potrzebnego im sprzętu. Tym co wyróżnia Marco-Canoe w stosunku do kon... zobacz szczegóły wpisu »

Biznes Ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: