Kategoria: Biznes Ekonomia

Biznes Ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Żurawie wieżowe i inne UTB.

Żurawie wieżowe i inne UTB. »

Dodano - 14.03.2022

Wózki jezdniowe (widłowe), są najczęściej spotykanymi Urządzeniami Transportu Bliskiego, w skrócie UTB. Jednak UTB, to wiele rodzajów maszyn, które pomagają w transporcie bliskim. Jednymi z dośćczęsto spotykanymi UTB, są najpotężniejsze z nich, czyli żurawie wieżowe, które często spotkać można, jadąc samochodem, czy tramwajem. Centrum Szk... zobacz szczegóły wpisu »

MIX Biura Wynajem Lokali

MIX Biura Wynajem Lokali »

Dodano - 11.02.2022

Firma Mix Biura to duża firma działająca na krakowskim rynku najmu lokali o wysokim standardzie. Firma Mix Biura zajmuje się tworzeniem nowatorskich biurowców biurowo-usługowych, które przeznaczone są na wynajęcie biur i lokali użytkowych w Krakowie. Firma Deweloperska Mix Biura jest właścicielem terenu o powierzchni około 5 ha i spełnił... zobacz szczegóły wpisu »

Budowa nieruchomości biurowych

Budowa nieruchomości biurowyc »

Dodano - 22.11.2021

MIX GROUP to grupa firm, które świadczą usługi na rynku nieruchomości. Ma długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w strefie inwestycyjnej jak i w pełnej obsłudze nieruchomości biurowych. Pronuje swoje usługi zważając na specyficzne preferencje Klienta i budując inwestycje o przyciągającej wzrok architekturze i f... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Szczecin Prawobrzeże

Biuro rachunkowe Szczecin Pra »

Dodano - 30.10.2021

Oferujemy profesjonalne usługi księgowe dla dużych firm korporacyjnych a także niewielkich przedsiębiorców. Na rynku funkcjonujemy od ponad dwudziestu lat oraz przez ten długi okres czasu udało nam się osiągnać wysoką pozycję na rynku a oprócz tego przyswoić sobie wielu ukontentowanych klientów. Najprzód namawiamy do współpracy klientów z... zobacz szczegóły wpisu »

Zbiorniki wody pitnej

Zbiorniki wody pitnej »

Dodano - 30.10.2021

Nasza przedsiębiorstwo SD Tank specjalizuje się w projektowaniu i budowie zbiorników magazynowania wody a oprócz tego budynków pompowni. W ofercie dostępne mamy: zbiorniki stalowe naziemne, z tworzyw sztucznych oraz zbiorniki żelbetowe podziemne. Dzięki wyszkolonej grupie fachowców gwarantujemy kompleksową i sprawną realizację zleceń. Dop... zobacz szczegóły wpisu »

Biznes Ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: