Podkategoria: Nurkowanie

Sortuj po:

Sprzęt pływacki

Sprzęt pływacki »

Dodano - 28.05.2013

Każdy kto kocha wodę i pływanie i nierzadko odwiedza basen, rozumie jak wielce ważne jest właściwe dopasowanie sprzętu. Nie zawsze ważny jest bardzo drogi i zawodowy osprzęt, ale bardzo często najistotniejsze są zasadnicze rzeczy, np odpowiedniej jakości kąpielówki solidne okulary pływackie, czy właściwie dopasowany strój kąpielowy. Pływa... zobacz szczegóły wpisu »

Nurkowanie

Nurkowanie »

Dodano - 11.03.2011

Serwis poświęcony jest firmie Kokomoko, która proponuje wyjazdy dla płetwonurków oraz kursy nurkowania zapewniając przy tym o bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. W witrynie można dowiedzieć się o wszystkich aktualnościach dotyczących firmy oraz można zapoznać się z terminarzem wyjazdów i szkoleń znajdujących się w ofercie. Nauka nurkowan... zobacz szczegóły wpisu »

Basen cena

Basen cena »

Dodano - 26.10.2013

Starpool zajmuje się produkcją basenów ogrodowych. Produkujemy je z żywicy poliestrowej pokrytej twardą powłoką zabezpieczającą z żelkoty. Jest to wytrzymały materiał pierwszorzędnej jakości, bezpieczny dla ludzi. Budowę basenów przeprowadzamy w naszych obszernych i nowoczesnych zakładach. Oprócz tego oferujemy zadaszenie basenów różnego ... zobacz szczegóły wpisu »

Nurkowanie sklep i kursy w Warszawie

Nurkowanie sklep i kursy w Wa »

Dodano - 07.04.2012

Jeżeli myślisz o nurkowaniu to wybierz Centrum Nurkowe Underwater.pl z Warszawy, które oferuje kursy nurkowania PADI. To szkoła nurkowania, która działa od 1998 roku. W tym Centrum Nurkowym szkoli regularnie 7-miu Instruktorów z bardzo dużym doświadczeniem nurkowym. Firma Underwater.pl przeprowadza również ciekawe i niezwykłe wyjazdy nurk... zobacz szczegóły wpisu »

Nurkowanie w Chorwacji z dive.travel.pl

Nurkowanie w Chorwacji z dive »

Dodano - 12.03.2014

Jeżeli nurkowanie stanowi Twoją pasję i planujesz w nieodległej przyszłości wyjazd połączony z realizowaniem swej pasji, zapoznaj się z propozycjami udostępnionymi na poniższej witrynie internetowej. Znajdziesz tu całą masę konkurencyjnych propozycji wyjazdów do szczególnie malowniczych zakątków na ziemi np. nurkowanie w Australii. Oferta... zobacz szczegóły wpisu »

Nurkowanie - nowa strona:

Adres: