Wypożyczalnie sprzętu medycznego

Oceń wpis!

Ocena: 3.0/10 (11 głosów)

Wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego. Prowadzimy usługi wypożyczania m.in. Konin łóżka rehabilitacyjne, dla osób niepełnosprawnych. Łóżka sterowane są pilotem. Spełniają wymagania i potrzeby zarówno chorych jak i opiekunów. W razie potrzeby dowóz we wskazane miasto plus montaż. Ceny najkorzystniejsze w kraju. W naszej ofercie znajdą Państwo także schodołazy doskonale radzące sobie ze schodami. Również oferujemy podnośniki pacjenta. A także wózki dla osób po wypadkach, kule ortopedyczne, balkoniki ortopedyczne. Działamy na terenie całego kraju, woj. mazowieckiego. woj. zachodniopomorskiego. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń pod podany numer, a na pewno pomożemy Wam dobrać odpowiedni rodzaj sprzętu ortopedycznego.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Odżywki

Odżywki »

Dodano - 13.03.2011

Co należy pamiętać i czym się kierować wybierając dla siebie sklep z odżywkami i suplementami? Który sklep oferuje nie tylko sprzedaż odżywek, ale także profesjonalne poradnictwo dotyczące jedzenia i metod treningowych?Niekiedy pisząc przeróżne wyrazy w wyszukiwarkach typu odżywki Kraków lub podobne naszym oczom pojawia się setki firm z o... zobacz szczegóły wpisu »

Szalunki

Szalunki »

Dodano - 08.06.2011

Aktualnie jest okres, w którym przeprowadza się dużo remontów budowlanych. Rusztowania są niezbędne przy przeprowadzaniu prac budowlanych, ponieważ przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo pracowników jak i innych osób przebywających wokół. Firma Get - Poland zajmuje się sprzedażą rusztowań budowlanych zarówno nowych jak i po regeneracj... zobacz szczegóły wpisu »

Kupno samochodów

Kupno samochodów »

Dodano - 10.06.2011

Moment na wiosenne porządki, a więc poza pozbyciem się starych ubrań z szafy może i czas przewietrzyć swój garaż? Jeśli więc chcesz sprzedać swego wysłużonego pojazdu za porządną cenę musisz jak najszybciej odwiedzić nasz internetowy skup pojazdów.Po spełnieniu niewielkich czynności takich jak, wypełnienie kwestionariusza i wysłanie go do... zobacz szczegóły wpisu »

Holowanie Kraków

Holowanie Kraków »

Dodano - 23.05.2012

Holowanie pojazdu również jest nie najgorszym rozwiązaniem. Aby zaoszczędzić trochę pieniędzy, warto zadzwonić po znajomego aby z holował nasze auto do mechanika. W przypadku gdy zajmie się tym pomoc drogowa, koszty mogą nas przerosnąć, ale pomoc drogowa większość drobnych usterek może naprawić na miejscu, dzięki temu zaoszczędzimy czas d... zobacz szczegóły wpisu »

Niszczarki Kraków

Niszczarki Kraków »

Dodano - 27.07.2012

EasyCopy – prowadzimy sprzedaż, profesjonalny serwis kserokopiarek oraz wynajem kserokopiarek. Nasze urządzenia wielofunkcyjne, kserokopiarki i niszczarki do papieru to sprzęt wysokiej jakości renomowanych na całym świecie marek: Konica Minolta, Toshiba, HSM.Oferta kserokopiarek obejmuje urządzenia cyfrowe i analogowe, czarno-białe i kolo... zobacz szczegóły wpisu »

Szamba betonowe Wrocław

Szamba betonowe Wrocław »

Dodano - 30.04.2014

Septik King jest czołowym producentem szczelnych zbiorników żelbetonowych z przeznaczeniem na: szambo, szamba ekologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków, gnojówkę i gnojowicę, deszczówkę, studzienki itp. Oferujemy fachowe i szybkie wykonanie betonowych zbiorników i płyt wielkogabarytowych. Opracowana przez nas technologia wykonania umo... zobacz szczegóły wpisu »

Przewodnicy po Krakowie

Przewodnicy po Krakowie »

Dodano - 27.02.2014

Zima jest dla wielu nauczycieli, opiekunów wycieczek szkolnych czasem organizacji wyjazdu. Wśród destynacji najczęściej wybieranych są Polska południowa, w tym Kraków, Ojcowski Park Narodowy, Wieliczka, Oświęcim oraz góry.Chcąc ułatwić takie plany proponujemy nasze usługi. Działamy na polu tworzenia programów wycieczek szkolnych, organiza... zobacz szczegóły wpisu »

Pompy do Betonu Serwis

Pompy do Betonu Serwis »

Dodano - 14.12.2014

Nasz zakład świadczy usługi zorientowane na transport lądowy i jego wsparcie mechaniczne. Użytkujemy 25 ciągników siodłowych i 31 naczep typu kipp-silo. Nasze zestawy transportują towary w krajach UE.Oprócz mamy serwis mechaniczny. Serwisujemy pompy do betonu wszystkich marek. Przedsiębiorstwo PHS Magnum ma uprawnienia TDT do serwisowania... zobacz szczegóły wpisu »

U Szwagra | Najlepszy kebab w Krakowie

U Szwagra | Najlepszy kebab w »

Dodano - 24.10.2017

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się marka, która na polskim rynku z powodzeniem działa już od ponad siedmiu lat! Serwujemy najlepszy kebab w Krakowie, który nasi klienci mogą zamówić przez siedem dni w tygodniu o każdej porze dnia i nocy! Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych dań, dlatego dobry kebab przygotowujemy zawsze ze świe... zobacz szczegóły wpisu »