Protetyk poznań

  • Tytuł: Protetyk poznań
  • URL: www.laserdent-poznan.pl
  • Kliknięć: 8
  • Wyświetleń: 290
  • Data dodania: 30 03 2011
  • Słowa kluczowe:
    dentysta poznań, dentysta poznan, implanty poznań, laser poznań, ortodoncja poznań, stomatolog poznań, protetyk poznań
  • Kategorie:
Oceń wpis!

Ocena: 2.3/10 (12 głosów)

Co zrobić kiedy bolą Państwa zęby? Proszę zgłosić się do nas! Jesteśmy specjalistycznym centrum dentystycznym Laserdent oferującym pełen zakres metod leczenia zębów. W naszej przychodni działają różne poradnie m.in.: poradnia stomatologii zachowawczej, poradnia stomatologii dziecięcej, poradnia ortodontyczna oraz poradnia chirurgii stomatologicznej. Wykonujemy również wybielanie zębów (poznań) . Naszym klientom oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, opartą na naszym doświadczeniu, wiedzy i najnowszych technologiach. Nasz laser (poznań) jest jednym z najbardziej nowoczesnych! U nas nie muszą się Państwo obawiać komplikacji po zabiegu, ponieważ zatrudniamy najlepszych fachowców. Nasz nowoczesny sprzęt, wieloletnia praktyka, wykwalifikowana kadra, liczne certyfikaty mówią same za siebie!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Gabinet dentystyczny

Gabinet dentystyczny »

Dodano - 20.02.2011

Nasza klinika stomatologiczna powstała z zamiarem zapewnienia kompleksowej opiekidentystycznej dla całych rodzin. Nasze wieloletnie praktyka, wielokrotne szkolenia powodują, że pacjenci mogą cieszyć się zdrowym uśmiechem przezdługie lata. Każdemu proponujemy indywidualne programy leczenia, takie nastawieniejest niezbędne do osiągnięcia su... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatologia Warszawa

Stomatologia Warszawa »

Dodano - 26.02.2011

EfektDent to biuro dentystyczne. Znajduje się w Stolicy w dzielnicy - Żoliborz. EfektDent wyróżnia się na tle innych klinik nie tylko obsługą ale przede wszystkim jakością. EfektDent jako jedna z niewielu gabinetów posiada urządzenia takie jak pantomogram. EfektDent robi kompleksowe i profesjonalne leczenie w sympatycznej, spokojnej atmos... zobacz szczegóły wpisu »

Implanty Warszawa

Implanty Warszawa »

Dodano - 28.02.2011

Twoje zęby nie są perfekcyjne? Wstydzisz się uśmiechać oraz występować publicznie. Czujesz się nieatrakcyjnie? Już czas na zmiany. Protetyka Warszawa oferuje pełną gamę zabiegów poprawiających Twój uśmiech. Przyjdź do nas i przekonaj się że rozwiązanie Twojego problemu jest tak łatwe. Oferujemy pełne leczenie protetyczne w bardzo korzystn... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatologia Rzeszów

Stomatologia Rzeszów »

Dodano - 01.03.2011

W dzisiejszych czasach nasze zęby są szczególnie narażone, zła, kofeina i tytoń sprawiają, iż nasze zęby psują się i nie są już tak białe jak kiedyś. Zadbaj o swoje zęby razem z Eurodent Rzeszów, który zagwarantuje ci profesjonalną pomoc stomatologiczną. Oferujemy usługi dentystyczne na wysokim poziomie, stosując najnowsze standardy medyc... zobacz szczegóły wpisu »

Calivita sklep

Calivita sklep »

Dodano - 07.05.2011

Wszyscy ludzie chcieliby być zdrowi, jednakże obecnie wcale to nie jest łatwe - stres, zanieczyszczenie środowiska, nieodpowiednia dieta - spożywanie wysoko przetworzonych posiłków. Bardzo często nasza dieta jest zbyt uboga i nie zapewnia organizmowi niezbędnych związków, do tego aby utrzymać go w dobrym zdrowiu. Żeby być zdrowym nie trze... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie trądziku

Leczenie trądziku »

Dodano - 13.05.2011

Wiele osób marudzi z powodu zmian na skórze, których nie mogą usunąć. Próbowały już wszystkich dostępnych leków jednak nie przyniosło to żadnego efektu ? czy jest więc jeszcze jakaś nadzieja dla tych wszystkich, którzy nie radzą sobie z trądzikiem? Otóż ostatnimi czasy powstała całkowicie naturalna kuracja ? AntyPryszcz. Dzięki temu macie... zobacz szczegóły wpisu »

Aloe Vera

Aloe Vera »

Dodano - 26.05.2011

Miąższ z liści aloesu, czyli aloe vera. Aplikowany w postaci soku albo galaretki. Bardzo dobry składnik diety. Aloes (aloe vera) zawiera działający zmiękczająco acemannan, przeczyszczający antrachinon, przeciwzapalnie działającą aloaktynę, przeciwzapalną branykinazę. Sok i galaretka aloe vera są doskonałe na zabliźnianie urazów i rozdarć ... zobacz szczegóły wpisu »

Zabiegi złuszczające warszawa

Zabiegi złuszczające warszawa »

Dodano - 01.06.2011

Salon kosmetyczny z Warszawy. Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą stroną internetową na której przedstawiona jest kompleksowa oferta. Zajmujemy się pielęgnacją ciała, masażem, a także proponujemy naszym klientom możliwość wykonania makijażu permanentnego. Dzięki doświadczonemu personelowi oraz wysokiej jakości kosmetyk... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep ortopedyczny

Sklep ortopedyczny »

Dodano - 08.06.2011

Doskwierają Ci kłopoty o specyfice ortopedycznej? Niepokoi Cię udręka w czasie ruchu? Jesteśmy specjalistycznym Sklepem Ortopedycznym Wrocław aktywnym od 1994 roku. Z uznaniem realizujemy zapotrzebowania naszych zadowolonych nabywców. Cały czas troszczymy się, by nasi pacjenci mieli pocewność, że są najważniejsi, to dla nich funkcjonujemy... zobacz szczegóły wpisu »