Blog doradcy finansowego

Oceń wpis!

Ocena: 4.4/10 (16 głosów)

Planujesz niedalekiej przyszłości poważne przedsięwzięcia na rynku nieruchomości? Zakup mieszkania lub budowę nowego domu? Myślisz już teraz, w jaki sposób najkorzystniej je sfinansować? Obawiasz się, że wybierając ofertę kredytu popełnisz jakiś błąd, który będzie Cię drogo kosztował? Boisz się, czy nie zaskoczą Cię jakieś zmiany czy niepokojące tendencje zachodzące na rynku nieruchomości? Chcesz w bardziej świadomy sposób poruszać się po rynku kredytowym czy generalnie rynku finansowym? Jeżeli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś bez wahania TAK, to znaczy, że blog Informacje Kredytowe jest adresowany także do Ciebie! To niezwykle ciekawy, branżowy blog kredytowy, prowadzony przez niezależnego doradcę finansowego, od lat specjalizującego się w obsłudze Klientów dokonujących zakupów na warszawskim i podwarszawskim rynku nieruchomości. Bogate, praktyczne doświadczenie i specjalistyczna wiedza czynią go ekspertem w zakresie poruszanych na blogu www.informacjekredytowe.pl zagadnień finansowych. Dzieli się nimi z Tobą, gdyż wie, że bardzo łatwo popełnić na tym rynku z pozoru niewielki błąd, którego konsekwencje finansowe mogą jednak być dla kredytobiorców naprawdę poważne. Łączymy się z autorem Informacji Kredytowych w nadziei, że dzięki temu serwisowi uda Ci się ustrzec tego typu błędów!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kredyt mieszkaniowy kalkulator

Kredyt mieszkaniowy kalkulato »

Dodano - 21.03.2011

Bankowość prywatna jest niezwykle istotnym zagadnieniem w każdym dobrze prosperującym banku, gdyż ludzi zainteresowanych takim rodzajem usług jest teraz bardzo dużo. Różne jednostki bankowe mają różne opcje, ale przykładowo Raiffeisen świadczy oferuje udogodnienia, takowe jak przykładowo doradca klienta. Taka osoba jest w stanie poradzić ... zobacz szczegóły wpisu »

Doradca na giełdę

Doradca na giełdę »

Dodano - 19.05.2011

Dla wielu potencjalnych przedsiębiorstw rynek regulowany może być zbyt wymagający z punktu widzenia procesu przygotowania emisji oraz zbyt kosztowny. Z myślą o małych spółkach o dużym potencjale wzrostu – GPW uruchomiła rynek alternatywny NewConnect. Rynek jest przeznaczony przede wszystkim dla spółek innowacyjnych, o wysokim potencjale w... zobacz szczegóły wpisu »

Franczyza

Franczyza »

Dodano - 16.12.2011

Tylko z miesięcznikiem Własny Biznes FRANCHISING uda ci się wybrać najkorzystniejszy biznes! Poprowadzimy cię jak krok po kroku otworzyć działalność. W naszej ofercie znajdziesz katalog franczyzy, byś mógł wybrać najodpowiedniejszą dla ciebie sieć. Powiemy ci jak powinna wyglądać umowa franczyzowa. Z nami poznasz wady i zalety partnerstwa... zobacz szczegóły wpisu »

Porównanie ubezpieczeń

Porównanie ubezpieczeń »

Dodano - 19.04.2012

Ac-oc-ubezpieczenia.pl to witryna na której zebrano wiele interesujących informacji z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych w jednym miejscu. Nie musisz więc odwiedzać stron każdego ubezpieczyciela z osobna i tracić na to mnóstwo czasu. Na ac-oc-ubezpieczenia.pl dowiesz się zarówno jak wybrać tanie OC oraz korzystne AC, czym różni się trady... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Bielsko | Auditex

Biuro rachunkowe Bielsko | Au »

Dodano - 18.11.2012

Kancelaria usług księgowych Auditex obsługuje firmy z Bielska-Białej i całego regionu. Zakres działalności obejmuje:- Prowadzenie ksiąg rachunkowych: sporządzenie bilansu otwarcia ksiąg rachunkowych na dzień rozpoczęcia działalności, opracowanie polityki rachunkowości firmy wraz z zakładowym planem kont, bieżące ewidencjonowanie operacji ... zobacz szczegóły wpisu »

Podatki w Bielsku-Białej

Podatki w Bielsku-Białej »

Dodano - 28.12.2012

Zapewniamy, że rozliczamy podatki zgodnie z obowiązującym prawem, co powoduje, że już na początku eliminujemy wszystkie potencjalne pomyłki, na które czasami pozwalają sobie inne znane nam biura rachunkowe w Bielsku-Białej. Ofertą nasza zawsze jest indywidualnie dopasowana do rozmiarów i rodzaju działalności naszego klienta, indywidualnie... zobacz szczegóły wpisu »

Banki w Sochaczewie

Banki w Sochaczewie »

Dodano - 10.01.2013

Masz już działkę i przymierzasz się do budowy własnego domu jednorodzinnego? Myślisz o kredycie budowlano-hipotecznym? Zapraszamy Cię do biura Financial PROFIT – u nas znajdziesz najtańszy kredyt budowlano-hipoteczny na rynku! Jako niezależna agencja doradztwa finansowego współpracujemy już z ponad 30 bankami działającymi w Polsce, dzięki... zobacz szczegóły wpisu »

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny »

Dodano - 06.05.2013

Zakup swojego własnego mieszkania jest trudną decyzją. Nasz portal stara się opisać wszystkie terminy związane z kredytami mieszkaniowymi. Zaczynając od wyszukiwania ofert i analizy kredytów - po omówienie warunków kredytów i podpisanie umowy. Decyzja wyboru kredytu hipotecznego warunkuje późniejszy sposób spłaty rat kredytu, więc bardzo ... zobacz szczegóły wpisu »

Pozycjonowanie sosnowiec

Pozycjonowanie sosnowiec »

Dodano - 15.10.2013

Pozycjonowanie jest zbiorem punktów jakie należy spełnić, aby nasza strona internetowa rozpoczynała odsłaniać się na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach internetowych pod pewnymi, wymaganymi, wyrażeniami kluczowymi. Za wybieranie wielkości witryny zobowiązane są specjalistyczne schematy wyszukiwarek internetowych. Ważnym zadaniem pozycjon... zobacz szczegóły wpisu »